تریلری جدید از بازی Archangel: Hellfire منتشر شد

۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

به تازگی تریلری جدید از بازی Archangel: Hellfire منتشر شده است که ما را با یکی از ابزا های تاثیرگذار در روند ساخت این بازی آشنا خواهد کرد.

اگر با عنوان Archangel: Hellfire آشنایی ندارید، باید توضیح دهیم که این بازی در دسته عناوین چندنفره آنلاین قرار می‌گیرد که در واقع یک بازی مخصوص واقعیت مجازی است و در حال حاضر در دسترس هدست‌های Oculus Rift و HTC Vive قرار دارد. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو بازیسازی اسکای‌دنس اینتراکتیو (Skydance Interactive) بوده که به تازگی، یک تریلر جدید از این بازی عرضه کرده است. این تریلر جدید، ما را با قابلیت Oculus Medium آشنا خواهد کرد. در اواقع Oculus Medium یکی از عواملی است که سازندگان توانستند با استفاده از آن، سرعت بیشتری به روند ساخت بازی بدهند تا مراحل ساخت آن زودتر به اتمام برسد.

برایانت کوشو (Bryant Koshu)، طراحی کانسپت (Concept) بازی اولین فردی بود که ایده استفاده از ابزار Oculus Medium را در بین تیم سازنده بازی مطرح کرد. سپس استفاده از Oculus Medium، به یکی از تاثیرگذارترین عوامل ساخت بازی تبدیل شد که اگر آن نبود، شاید تا الان مراحل ساخت بازی طول می‌کشید. در واقع برایانت، توانست با استفاده از این قابلیت، یک محیط خاص را برای توسعه بازی طراحی کند که طبق گفته وی اگر این کار با برنامه فتوشاپ انجام می‌شد، حداقل به ۶ ماه زمان نیاز داشت.

بعد از اینکه سازندگان طراحی‌های خود را با Oculus Medium به اتمام برسانند و قبل از اینکه آن را وارد بازی کنند، نقص‌های آن را با استفاده از برنامه‌های ZBrush، Keyshot و فتوشاپ برطرف کردند. تمامی موارد ذکر شده، در ویدئو جدید منتشر شده قابل مشاهده است. البته در سایر بخش‌های ویدئو، می‌توانید تعاریف و جملات تحسین برانگیز اعضای استودیو بازی راجب ابزار Oculus Medium و برایانت کوشو را مشاهده کنید که اگر این دو وجود نداشتند، روند توسعه بازی با مشکلاتی رو به رو می‌شد و یا ما شاهد تاخیر طولانی بودیم.

در واقع محتوای Hellfire، بعدا به صورت جداگانه به بازی اضافه شد و محتوای بخش واقعیت مجازی را به بازی اضافه کرد. Hellfire یک حالت Team Deathmatch برای بخش PvP که بازیکن در مقابل بازیکن قرار می‌گیرد و بخش PvE که بازیکن در مقابل دشمن قرار می‌گیرد، به بازی اضافه کرد. در حالت اول کاربران قادر هستند تا در قالب تیم‌های دونفره، در نقشه بازی به مبارزه با یکدیگر بپردازند. در حالت بعدی کاربران با موج‌های مختلفی از دشمنان مواجه خواهند شد که البته می‌توانند این قسمت را با کمک دوستان خود و به لطف وجود حالت همکاری Co-op به پایان برسانند. در نهایت محتوای Hellfire، چهار عدد نقشه جدید و شش ربات جدید را که از سه کلاس مختلف پشتیبانی می‌کنند، در اختیار بازیکنان قرار دارد.

در نهایت قادر خواهید بود تا تریلر جدید این بازی با موضوع تاثیرگذاری ابزار Oculus Medium در روند توسعه بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0
دسته‌بندی نشده

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید