دموی قابل بازی The Walking Dead: The Final Season برروی اکس‌باکس وان منتشر شد

۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

هنوز چند هفته‌ای به انتشار نخستین قسمت از فصل آخر این سری باقی‌ مانده است. با این وجود اگر داستان کلمنتاین (Clementine) را از آغاز سری The Walking Dead پیگیری کرده‌اید و کنجکاو هستید که بدانید چه چیزی در فصل آخر انتظار او را می‌کشد، نیازی نیست خیلی منتظر بمانید.

به تازگی تل‌تیل گیمز (Telltale Games)، سازنده بازی، دمویی قابل بازی را برای عنوان The Walking Dead: The Final Season برروی کنسول اکس‌باکس وان منتشر کرده است. شما می‌توانید قبل از عرضه‌ی رسمی بازی در ماه آگوست، این دمو را دانلود کرده و از تجربه آن لذت ببرید. هنوز اطلاعاتی در خصوص این که این دمو برروی پلتفرم‌های دیگر نیز منتشر می‌شود یا خیر، ارائه نشده است؛ با این وجود به احتمال زیاد، فردا در فروشگاه پلی‌استیشن نیز شاهد عرضه این دمو خواهیم بود.

در توضیحات این دمو اشاره‌ای نشده است که کدام قسمت از بازی را می‌توانید بازی کنید؛ با این وجود طبیعتا باید ابتدای بازی و قسمت اول آن عرضه شده باشد و حتی ممکن است فقط بخشی از قسمت اول را بتوانیم تجربه کنیم. در ادامه توضیحاتی که در صفحه اکس‌باکس بازی ارائه شده است را می‌خوانید:

کلمنتاین و AJ سال‌هاست که با تهدیدات مختلفی در جاده‌ها، چه مرده و چه زنده، دست و پنجه نرم می‌کنند و حال شاید سرانجام آن‌ها بتوانند که یک مدرسه دورافتاده را خانه خود بدانند. یا این وجود محافظت از این خانه احتیاج به فداکاری و گذشت دارد. در این فصل مهیج و عاطفی، این تصمیمات شماست که به روابطتان شکل می‌دهد و عاقبت داستان کلمنتاین را تعیین می‌کند.

در ادامه توضیحات تل‌تیل را در خصوص ویژگی‌هایی که می‌توانیم از بازی انتظار داشته باشیم را می‌خوانید:

  • داستانی احساسی و بسیار ناراحت‌کننده – سرگذشت کلمنتاین را در پایان سفر او دنبال کنید. از آن جایی که او زندگی جدیدی را برای خود دست و پا کرده، شما باید با انواع جدیدی از انتخاب‌های مختلف روبرو شوید و با عواقب ناشی از این انتخاب‌ها زندگی کنید؛ انتخاب‌هایی که AJ می‌بیند و در واقع هر حرکت شما را فرا می‌گیرد.
  • کنترل بیشتر، تنش بیشتر – دوربین بازی برروی شانه شما قرار دارد و این سیستم جدید، آزادی عمل بسیار بیشتری را در هنگام جستجوی جزئیات موجود در محیط در اختیار شما قرار می‌دهد و صحنه‌هایی که حاوی مبارزات غافلگیرکننده و ناگهانی است، ترس از زندگان را در این جهان کاملا القا کرده که این ترس توسط مردگان به اوج خود می‌رسد. نتیجه این موضوع، شکل گرفتن درگیرکننده‌ترین بازی از سری The Walking Dead است.
  • ارائه یک سبک جدید در جلوه‌های بصری – گرافیک کاملا جدید بازی در سبک هنر سیاه، جوهر خود را از صفحات سری کتاب‌های مصور و بسیار موفق Eisner به دست آورده و جهان The Walking Dead را به صورتی که قبلا هرگز ندیده‌اید، به تصویر کشیده است. بازی از وضوح ۴K و محدوده دینامیکی بالا در دستگاه‌های سازگار پشتیبانی می‌کند.

انتظار نمی‌رود که این دمو پاسخ‌های زیادی را در خود داشته باشد، اما فعلا راه دیگری برای طرفداران وجود ندارد. برای فهمیدن این که در نهایت چه بر سر کلمنتاین می‌آید و سرگذشت او به کجا خواهد رسید، باید کمی بیشتر صبر کنیم. اما در این بین می‌توانید نگاهی به جدیدترین تصاویر منتشر شده از بازی داشته باشید و یا تریلری از ۱۵ دقیقه‌ی آغازین بازی را تماشا کنید.

نخستین قسمت از عنوان The Walking Dead: The Final Season در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ مصادف با ۱۴ آگوست ۲۰۱۸ میلادی و برروی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شنیده‌ها حاکی از آن است که احتمالا در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه بازی برروی پلتفرم‌های دیگر نیز خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید