همه از باگ ایجاد شده در Destiny 2 راضی هستند

9 مرداد 1397 - 11:30

به دلیل مشکلی که آپدیت جدید بازی Destiny 2 در این عنوان به وجود آورده است، سیستم PVP بازی دیگر از فرمول همیشگی پیروی نمی‌کند. براساس صحبت‌های Derek Carroll مسئول طراحی بخش PVP، این موضوع باعث شده است که رقابت سریع‌تر شروع شود ولی توانایی‌های شرکت‌کنندگان همانند قبل در یک سطح نمی‌باشد. براساس گزارش‌های منتشر شده بسیاری از بازی‌بازن از وجود این باگ راضی هستند و باور دارند این مشکل تجربه‌ی بخش PVP بازی را بهبود بخشیده است.

در گذشته، در حالت Quick Play بازی‌بازانی که سطح قدرت و آیتم‌های یکسان و کیفیت اینترنت مشابهی داشتند در مقابل یکدیگر قرار می‌گرفتند. این موضوع باعث می‌شود شاهد یک رقابت متعادل و عادلانه باشیم ولی زمان شروع رقابت به شدت افزایش می‌یابد که طبیعتا آن چیزی نیست که شما در حالت Quick Play به دنبال آن هستید. بسیاری از طرفداران سری معتقد هستند که با توجه به اینکه در بازی حالت‌هایی وجود دارد که مطلقا برای تست مهارت‌های شما طراحی شده است، این مشکل پیش آمده در حالت Quick Play می‌تواند بازی را بسیار لذت‌بخش‌تر کند.

وبلاگ و سایت‌های مربوط به بازی و استودیوی سازنده، پر شده است از کامنت‌های طرفدارانی که از تیم سازنده درخواست کرده‌اند حالت Quick Play را در همین حالت رها کنند و آن را تغییر ندهند. یکی از بازی‌بازان حرفه‌ای و استریمرهای بازی در حساب توییتر خود یک نظرسنجی در این باره برگذار کرده است. همانند همیشه افرادی هستند که از وضعیت موجود ناراضی هستند، ولی اکثر شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی از شرایط فعلی خوشحال هستند.

به نظر می‌رسد تیم سازنده‌ی بازی نظرات هواداران را شنیده است و برنامه‌ای برای تغییر شرایط پیش‌آمده ندارد. آقای Carroll در مطلبی گفته است که “برنامه‌ی ما برای آینده‌ی نزدیک این است که هیچ کاری انجام ندهیم، شرایط را بررسی کنیم و برای انتشار یک به‌روزرسان احتمالی آماده شویم.”

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید