گیفت کارت
گیفت کارت

ممکن است پیتر پارکر در بازی Spider-Man برای تونی استارک کار کند

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵

در تصویر جدیدی که از نسخه آزمایشی بازی Marvel’s Spider-man منتشر شده است، ممکن است اشاره‌ای به کار پیتر پارکر در این بازی شده باشد.

همان‌طور که می‌دانید، در چند روز گذشته، نمایشگاه VK Fest در کشور روسیه برگزار شده است و در این نمایشگاه، نسخه آزمایشی جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man، ساخته جدید استودیو اینسومنیاک گیمز، در دسترس حضار قرار گرفته است. در این نسخه آزمایشی، حضار می‌توانستند به تجربه مرحله اول بازی Marvel’s Spider-Man بپردازند. در صجنه‌ای از سکانس شروع بازی، یادداشت‌های پیتر پارکر به چشم می‌خورد که ممکن است محل کار او در این بازی را فاش سازد.

در یکی از یادداشت‌ها (سمت چپ، یادداشت زرد)، نوشته شده:” به T.S. زنگ بزن. پی نوشت: پیشنهاد کار”. همان‌طور که می‌بینید، مردعنکبوتی از سوی فردی به نام T.S دعوت به کار شده است اما T.S. چه کسی می‎تواند باشد؟ نزدیک‌ترین شخصی که با دو حرف T.S در دنیای کمیک شناخته می‌شود، تونی استارک است. احتمال اینکه پیتر پارکر در این بازی برای تونی استارک کار بکند زیاد است زیرا او یکی از نخبگان دبیرستان Empire State بوده است و شرکت تونی استارک می‌تواند چنین شخصی را برای کار دعوت نماید. همچنین احتمال دارد پیتر پارکر برای شرکت Oscorp که مدیر آن نوزمن آزبورن است کار نماید. در تریلر داستانی منتشر شده در نمایشگاه کمیک کان سن دیگو، اشاره‌ای به حضور پیتر پارکر در شرکت Oscorp شده بود.

طی ساعات گذشته، استودیوی اینسومنیاک گیمز تائید کرد که مراحل ساخت بازی Marvel’s Spider-Man به اتمام رسیده است و حضور یکی از دشمنان مردعنکبوتی در این بازی تائید شد. همچنین ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی این بازی فاش شده است که شما می‌توانید در اینجا آن را مشاهده نمائید. شما می‌توانید باقی اخبار مرتبط با این بازی را در این لینک، دنبال نمائید.

بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه‌ی متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید