گیفت کارت
گیفت کارت

یکی از دشمنان مردعنکبوتی در بازی Spider-Man تائید شد

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵

تصویر و اطلاعات جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man منتشر شده است که حضور دکتر اختاپوس را در این بازی تائید می‌کند.

همان‌طور که می‌‌دانید، نمایشگاه VK Fest در کشور روسیه برگزار شده که در آن نسخه آزمایشی جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man در دسترس حضار قرار گرفته است. این نسخه آزمایشی تفاوت بسیاری با نسخه آزمایشی منتشر شده در نمایشگاه E3 دارد و مرحله اول این بازی را به نمایش می‌گذارد. عکس جدیدی از این نسخه آزمایشی منتشر شده است که حضور دکتر اختاپوس در این بازی را تائید می‌کند.

در این تصویر، عبارت صنایع اکتاویس به چشم می‌خورد. که نشان می‌دهد قرار است در این عنوان، دکتر اختاپوس شرکت خود را داشته باشد. (این قسمت ممکن است حاوی اسپویل باشد) همچنین یکی از کاربران در وب‌سایت Reddit اعلام کرده است که در یکی از مراحل این نسخه آزمایشی، پیتر پارکر به آزمایشگاه دکتر اکتاویوس می‌رود و آن‌ها برروی آزمایشی مشغول به کار می‌شوند. بر این اساس تائید می‌شود که اتو اکتاویوس در این بازی حضور دارد. اما به توجه به صحبت‌های این فرد، دکتر اکتاویوس در این بازی هنوز به دکتر اختاپوس تبدیل نشده است، پس دلیل تعجب مردعنکبوتی در صحنه آخر تریلر منتتشر شده در E3 2018، می‌تواند این باشد که مردعنکبوتی قرار است برای اولین بار شاهد شخصیت دکتر اختاپوس در این بازی باشد.

طی ساعات گذشته، استودیوی اینسومنیاک گیمز تائید کرد که مراحل ساخت بازی Marvel’s Spider-Man به اتمام رسیده است. همچنین ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی این بازی فاش شده است که شما می‌توانید در اینجا آن را مشاهده نمائید. شما می‌توانید باقی اخبار مرتبط با این بازی را در این لینک، دنبال نمائید.

بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه‌ی متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید