گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه عنوان de Blob 2 برروی نینتندو سوییچ تائید شد + تاریخ انتشار

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

عنوان de Blob 2 یک بازی در سبک معمایی می‌باشد که ابتدا در فوریه ۲۰۱۱ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، Wii و DS منتشر شد و سپس در ژوئن ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و در فوریه ۲۰۱۸ برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت.

THQ نوردیک (THQ Nordic)، ناشر بازی، اعلام کرد که de Blob 2 در تاریخ سه‌شنبه ۶ شهریور ماه مصادف با ۲۸ اوت ۲۰۱۸ میلادی و با قیمت ۳۰ دلار برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با بازی، توضیحاتی در مورد آن ارائه شده است:

فرمانده Black و به دنبال او جنگ با Color بازگشته است. هیچ چیز نمی‌تواند او و گروه جدیدش را که شتشوی مغزی داده شده‌اند، از تصرف Prisma City متوقف کند؛ تا زمانی که de Blob بازمی‌گردد تا دوباره جرقه انقلاب رنگی را روشن کند.

de Blob 2 یک عنوان پلتفرمر است که از عملکردهای منحصر به فرد نقاشی به عنوان مکانیزم اصلی بازی در کنار اقدامات پلتفرمینگ کلاسیک و فضایی با جاذبه‌ی پایین بهره می‌برد. رویدادهای de Blob 2 چند سال بعد از اتفاقات نسخه اول دنبال می‌شود و حول حمله‌ای دیگر برای پاکسازی تمام مشخصه‌های رنگی از Prisma City و شهروندان آن می‌چرخد. بازیکن وظیفه دارد به نیروی Color Underground ملحق شده و رنگ‌ها را دوباره به جهان بازی بازگرداند. بازی شامل ویژگی‌هایی همچون: پشتیبانی از بخش چندنفره، بخش تک نفره با ۱۲ مرحله جدید، تجهیزات جدید و نبرد با باس‌های حماسی می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید