PUBG تنها در یک ماه ۴٫۷ میلیون نسخه فروش داشته است

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

به جرات می‍توان گفت که عناوین PlayerUnknown’s Battlegrounds و Fortnite دلایل محبوبیت فوق‌العاده سبک بتل رویال هستند. درحالی که Fortnite عنوانی رایگان است و منبع درآمد آن از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌باشد، اما با این حال PUBG موفق شده تا در مقایسه با این عنوان فروش بسیار بیشتری را در ماه ژوئن تجربه کند.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی SuperData، عنوان PUBG ماه خوبی را پشت سر گذاشته به طوری که این عنوان موفق به فروش ۴٫۷ میلیون نسخه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در ژوئن ۲۰۱۸ میلادی شده است. این آمار فروش بسیار خوب بازی در مقایسه با ماه می را نشان می‌دهد.

اگرچه این مقایسه با توجه به رایگان بودن Fortnite کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما با توجه به جدول منتشر شده، این عنوان موفق شده تا در رده ششم عناوین پرفروش پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار بگیرید.

البته زمانی که نوبت به میزان فروش عناوین کنسولی می‌رسد، موضوع بسیار فرق می‌کند. چراکه Fortnite در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین ماه ژوئن قرار گرفته است در حالی که PUBG حتی در بین ۱۰ عنوان پرفروش هم دیده نمی‌شود.

شاید دلیل این موضوع به عرضه‌ PUBG برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی برمی‌گردد در حالی که Fortnite علاوه‌ بر پلتفرم‌های یاد شده، در دسترس کنسول پلی‌استیشن ۴ هم قرار دارد.

به رغم آمار بسیار خوب بازیکنان PUBG و Fortnite برروی تلفن‌های هوشمند، هیچ یک از این عناوین در لیست ده عنوان پرفروش به چشم نمی‌خورند.

با توجه به اینکه از ژانویه ۲۰۱۸ تعداد بازیکنان PUBG رو به کاهش بوده است، فروش ۴٫۷ میلیون نسخه‌ای بازی بسیار قابل توجه به نظر می‌رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید