قابلیت ساخت شخصیت مونث به بازی NBA Live 19 اضافه شد

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که قابلیت ساخت شخصیت مونث به بازی NBA Live 19 اضافه شده است و کاربران قادر خواهند بود تا شخصیت مونث مدنظر خود را طراحی کنند.

تقریبا یک ماه دیگر، بازی NBA Live 19 به عنوان جدیدترین نسخه این سری بازی، عرضه خواهد شد. عنوانی که قصد دارد تغییرات و پیشرفت‌های جدیدی را به کاربران ارائه دهد و از جدیدترین تغییرات آن، می‌توان به وجود قابلیت یا موتور جدید RPM اشاره کرد که به تازکی شرکت EA Sports، از آن در بازی‌های ورزشی تازه خود استفاده می‌کند. همچنین این بازی حالت‌های تازه‌ای مثل Squad Building را در دسترس کاربران قرار می‌دهد تا بتواند از این نوع از محتویات هم پشتیبانی داشته باشد. به نظر می‌رسد که در سال جاری رقابت میان بازی‌های بسکتبال NBA Live 19 و NBA 2K 19 افزایش داشته و هردو آن‌ها تغییرات ارزش مند جدیدی را متحمل شده‌اند.

حال به تازگی شرکت EA Sports به صورت رسمی اعلام کرده است که کاربران می‌توانند در این بازی، شخصیت مونث خود را طراحی کرده و با آن به تجربه بازی بپردازند و به یک افسانه تبدیل شوند. ورود و استفاده از زنان در سری بازی، برای اولین بار در عوان NBA Live 18 اتفاق افتاد و تیم سازنده بازی، از حضور لیگ بسکتبال زنان آمریکا یعنی WNBA رونمایی کرد که با استقبال بسیار گرمی مواجه شد. حال طبق گفته‌های سازندگان، به نظر می‌رسد که این استقبال پرشور کاربران از حضور لیگ بسکتبال زنان، باعث شده تا آن‌ها به طور رسمی اجازه ساخت شخصیت مونث را برای کاربران فراهم سازنند.

در کنار بازی اصلی، بخش‌های مختلفی در بازی وجود خواهد داشت که تا قبل از این و به صورت معمول، کاربران از شخصیت مذکر برای پیش‌روی در بازی استفاده می‌کردند. حال شما قادر خواهید بود تا با ساخت شخصیت مونث مدنظر خود، به تجربه بخش‌های Life Events، Live Run، Steets Tour و بخش داستانی The One بپردازید.

در نهایت اعلام شد که امکان ساخت آواتار مونث هم برای بازیکنان در دسترس خواهد بود اما آن‌ها نباید نگران کمبود محتوا در ساخت این آواتار باشند. در واقع تمامی تنظیمات، محتویات و امکانات مخصوص و مربوط به ساخت یک شخصیت مونث در بازی پیاده‌سازی شده است تا کاربران از آزادی‌عمل زیادی برخوردار باشند.

از دیگر اخبار جدید بازی NBA Live 19، می‌توان به حضور ستاره تیم Philadelphia 76ers یعنی جوئل امبید بر روی تصویر جلد نسخه اصلی این بازی اشاره کرد که طرفداران این تیم را بسیار خوشحال کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب این موضوع، به اینجا مراجعه کنید.

بازی NBA Live 19 در تاریخ ۱۶ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ مصادف با ۷ سپتامبر سال ۲۰۱۸، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید