Arc The Lad R توسط سونی با انتشار دو تریلر معرفی شد

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

دست راست شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی در ساخت بازی‌های موبایلی یعنی ForwardWorks سرانجام عنوان نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) خود تحت عنوان Arc The Lad R را با انتشار دو تریلر از آن به طور رسمی برای گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS معرفی کرد.

چند هفته قبل یکی از زیرشاخه‌های شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی یعنی استودیوی ForwardWorks با انتشار تیزری اعلام کرد که امروز از جدیدترین نسخه سری Arc The Lad رونمایی خواهد کرد. با فرا رسیدن روز موعود، این استودیو به قول خود عمل کرد و نسخه جدید این سری را با عنوانی به اسم Arc The Lad R معرفی کرد. این بازی یک عنوان free to play در سبک نقش آفرینی ژاپنی است که توسط تیم توسعه دهنده Aplus Games ساخته شده و برای کاربران گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS در نظر گرفته شده است. تیم توسعه دهنده این بازی اخیرا عنوان Little Witch Academia: Chamber of Time را عرضه کرده و در حال حاضر نیز در حال کار روی عنوانی دیگر به اسم Kill la Kill The Game: IF است.

عنوان Arc The Lad R در همان مکان نسخه قبلی خود جریان دارد و دقیقا ۱۰ سال پس از وقایع Arc The Lad II شروع خواهد شد. همچنین داستان این بازی نیز از زاویه دید شخصیتی جدید به اسم Haruto روایت خواهد شد.

ده سال از وقوع فاجعه بزرگ که جمعیت دنیا را به نصف رساند، گذشته است. یکی از شهرهایی که در حال تجدید ساخت شهر آبی Milmarna، تحت رهبری یکی از قهرمانان جنگ است، در دست بازسازی قرار دارد. قهرمان این بازی یعنی Haruto از شبه نظامیان شهر Milmarna است. او دختری به اسم Mizuha را از نبرد دریایی که از طرف Ardia انجام شده بود و به دهکده‌های اطراف یورش برده بود، نجات داد و سرنوشت او را تغییر داد.

در حال حاضر امکان پیش ثبت نام برای این بازی در ژاپن باز شده است و اگر ۲۰۰,۰۰۰ در آن ثبت نام کنند، همه آن‌ها شخصیت چهار ستاره Tosh را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد که کار زیاد سختی هم به نظر نمی‌رسد چرا که این عنوان در کشور ژاپن از محبوبیت بالایی برخوردار است و این را می‌توان از فروش ۳.۷ میلیون نسخه‌ای این سری در ژاپن و کل دنیا متوجه شد.

شما در ادامه می‌توانید اولین تریلرهای این بازی را به صورت رایگان تماشا کنید و یا با کیفیت‌های مختلفی که در اختیارتان قرار داده‌ایم، دانلود کنید.

تماشای آنلاین تریلر اول:

 

دانلود تریلر اول با کیفیت ۴۸۰p

دانلود تریلر اول با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر اول با کیفیت ۱۰۸۰p

 

تماشای آنلاین دومین تریلر:

 

دانلود دومین تریلر با کیفیت ۴۸۰p

دانلود دومین تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود دومین تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید