Super Life of Pixel ماه آینده در دسترس پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت

۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

به تازگ پلی‌استیشن با انتشار تریلری از عرضه‌ Super Life of Pixel در ماه اوت خبر داد.

سوپر آیکون (Super Icon) و وایت‌مون دریمز (Whitemoon Dreams) وظیفه‌ی ساخت و انتشار Super Life of Pixel برای کنسول‌‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا را بر عهده دارند. نسخه اصلی بازی با نام Life of Pixel در دسترس تلفن‌های هوشمند قرار دارد.

داستان بازی روایتگر یک پیکسل است که با سفر در سیستم‌های مختلف بازی‌های رایانه‌ای، به مشاهده تاریخ این صنعت می‌پردازد. با باز کردن هر سیستم امکان آشنایی با کنسول‌ دوره‌های مختلف به همراه سخت‌افزار و یا نرم‌افزار به کار رفته در آن‌ها وجود خواهد داشت. یکی از دستیاران تهیه‌کننده Super Life of Pixel به نام اسپنسر (Matt Spencer)، از این بازی به عنوان یک ” موزه‌ی زنده و قابل بازی” یاد می‌کند.

این بازی تجربه‌ای از مکانیک‌های کلاسیک را به همراه خواهد داشت، پس باید برای طی کردن مراحل مختلف بازی صبور باشید و استراتژی‌های مختلفی را به کار ببرید. بنابراین سرعت زیاد باعث شکست شما خواهد شد. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر منتشر شده بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

 در تاریخ چهارشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۲ اوت ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید