گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار عنوان La Mulana 2 مشخص شد + جزئیاتی از بازی

۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

تاریخ انتشار عنوان La Mulana 2 توسط ناشر آن Playism اعلام شد. این عنوان از طریق فروشگاه‌های استیم، Playism، GOG و هامبل عرضه خواهد شد. در ادامه جزئیاتی از بازی، تاریخ انتشار و قیمت آن ارائه شده است.

La Mulana 2 در تاریخ ۸ مرداد ماه مصادف با ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و با قیمت ۲۵ دلار عرضه خواهد شد. در ادامه مروری خواهیم داشت بر توضیحات رسمی بازی که توسط سازندگان منتشر شده است:

به پروژه La Mulana 2 خوش آمدید

La Mulana 2 شامل ویژگی‌هایی همچون خرابه‌های باستانی، اسرار تفکربرانگیز، تعداد بی‌شماری آیتم و دشمنانی وحشتناک است و از ترکیب این موارد یک عنوان عالی در سبک مترویدوانیا ساخته است. “یک عنوان اکشن اکتشافی با درون‌مایه‌ی باستانی”.

در La Mulana 2 شما برای گشت و گذار در خرابه‌های باستانی La Mulana که گفته می‌شود مهد تمدن بشری می‌باشد، در نقش لومیسا کوسوگی (Lumisa Kosugi) قرار می‌گیرید؛ دختر قهرمان عنوان قبلی. صرف‌نظر از یافتن دلیلی برای پیدایش ناگهانی هیولاها، لومیسا به یک La Mulanaی دیگر می‌رود: خرابه‌هایی که با نام Eg-Lana شناخته ‌می‌شود.

در خرابه‌هایی وسیع متشکل از چندین نقشه گشت و گذار کنید؛ با استفاده از تخته‌سنگ‌ها و پیام‌هایی که در طول مسیر کشف می‌کنید، اسرار و معماها را حل کنید؛ و در طول سفر خود به اعماق خرابه‌ها، هیولاهایی که با نام Guardians شناخته می‌شوند را از پای درآورید.

رازهایی که در انتهای سفرتان به Eg-Lana منتظر شما هستند را باور نخواهید کرد…

درباره La Mulana 2

La Mulana به عنوان یک بازی در سبک مترویدوانیا شناخته می‌شود (یک اکشن پلتفرمر ۲ بعدی با تاکید بر اکتشاف غیر خطی). هسته اصلی بازی رمزگشایی از معماهای متعددی است که در طول بازی پراکنده شده‌اند و نیز حل کردن پازل‌هایی که به عنوان بخشی از خرابه‌ها وجود دارند.

 • یک تجربه کلاسیک: همانند عنوان قبلی، La Mulana 2 شامل بخش آموزشی نخواهد بود. شما به عنوان یک جستجوگر وظیفه دارید که با تکیه به خودتان رازهای مخفی خرابه‌ها را کشف کرده و حقیقت را برملا سازید.
 • با شیوه‌ی خود به اکتشاف بپردازید: با رمزگشایی متون مقبره‌های تاریخی که در سراسر خرابه‌ها پراکنده شده‌اند، به تدریخ از اسرار خرابه‌ها پرده برمی‌دارید. این که چگونه و به کدام بخش از خرابه‌های زیرزمینی رفته، انتخابش بر عهده شماست. گاهی اوقات نیاز دارید که تغییراتی در پشت زمینه، صداهای اسرارآمیز و قدرت دشمنان ایجاد کنید و یا از تله‌ها مخفیانه عبور کرده تا تغییرات جزئی پیرامون خود را کشف کنید.
 • یک ماجراجویی بسیار بزرگ: ما مناطق بسیار متنوعی را طراحی کرده‌ایم و اسراری را خلق کرده‌ایم که به اندازه کافی عمیق هستند که یک سیستم غار بسیار بزرگ را در بر بگیرد. این یک عنوان مستقل در مقیاسی بسیار وسیع است. ما پیش‌بینی می‌کنیم کسانی که تازه با این سری آشنا شده‌اند، بازی را در مدت ۲۰ الی ۳۰ ساعت به پایان برسانند. به دلیل ماهیت غیر خطی که Eg-Lana دارد، ارزش تکرار La-Mulana 2 بسیار بالا است.
 • ترس‌ها و سلاح‌های جدید: تعداد زیادی هیولاهای وحشی و وحشتناک و نیز محافظان (guardians) در مسیر سفر شما به اعماق این شبکه زیزمینی جدید، بر سر راهتان قرار خواهند گرفت. خوشبختانه شما تعداد زیادی تجهیزات و سلاح در دسترس دارید که در این سفر به کمک شما خواهند آمد.
 • پشتیبانی از صفحه نمایش پهن: نسخه اول La-Mulana، یک بازسازی از عنوانی با سبک کلاسیک بود و در نرخ تصویر ۴:۳ اجرا می‌شد که پشتیبانی از صفحه نمایش پهن را غیرممکن می‌ساخت. در عنوان La-Mulana 2، نقشه‌ها و اتاق‌های مختلف به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با نرخ تصویر ۱۶:۹ سازگار باشد و این ویژگی باعث شده که بازی برای اجرا در تلویزیون‌ها و مانیتورهایی با صفحه نمایش پهن، کاملا مناسب باشد. سوالی که در طول روند توسعه‌ی بازی مدام از خود می‌پرسیدیم این بود که: “چطور می‌توانیم یک عنوان کلاسیک و دو بعدی را به نحوی توسعه دهیم که از پیشرفت‌های ایجاد شده در تکنولوژی امروزی بهره‌مند شود؟”

ویژگی‌های بازی

 • تبدیل به یک ماجراجو شده و به اکتشاف در خرابه‌های باستانی وسیع مشغول شوید.
 • برای حل رمز و رازهای متنوع خرابه‌ها، سرنخ‌ها را جمع‌آوری کنید.
 • در یک بازی اکشن غرق شوید و با دشمنان سرسختی که تلاش دارند جلوی پیشروی شما را بگیرند مبارزه کنید.
 • یک دنیای زیبا و پرجزئیات با پردازش پیکسلی
 • هفت سلاح اصلی و بیش از ده سلاح فرعی
 • بیش از ۶۰ آیتم با کاربردهای مختلف که به شما در اکتشاف خرابه‌ها کمک می‌کنند.
 • بیش از ۲۰ برنامه مختلف برای نصب برروی “Mobile Super X3″، تبلت ماجراجوی مورداعتماد شما. این تبلت شامل یک کتاب مرجع با بیش از ۲۰۰ مورد از هیولاها و دیگر شخصیت‌های بازی می‌باشد.
0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید