گیفت کارت
گیفت کارت

چند مود جدید برای بازی Quake Champion معرفی شد

۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

شرکت ID Software، توسعه‌دهنده‌ی بازی Quake Champion اعلام کرده است که پس از مدت‌ها انتظار، مود Capture The Flag به این بازی اضافه خواهد شد.

این مود در کنار دو مود جدید دیگر با نام‌های Slipgate و Arcade، به زودی به سرورهای آزمایشی بازی اضافه خواهند شد. در مود Slipgate دو تیم ۴ نفری در مقابل هم قرار می‌گیرند. تیم اول، تیم مهاجم بوده و باید Slipgate تیم مدافع را پیش از تکمیل، از بین ببرد و تیم مدافع با کشتن تمام اعضای تیم حریف برنده‌ی رقابت خواهد بود. در این مود شما با تمامی تجهیزات، زره و خط سلامتی کامل در نقشه ظاهر خواهید شد و در صورت مردن دیگر زنده نخواهید شد و باید تا شروع مجدد بازی صبر کنید.

در مود Capture The Flag یا به اخصار CTF، دو تیم در یک راند ۲۰ دقیقه‌ای به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. این راند به صورت دو نیمه برگزار می‌شود و با کامل شدن هر نیمه، جای دو تیم با هم عوض می‌شود. کسی که پرچم را حمل می‌کند، قادر به استفاده از قابلیت‌های خود (Champion Ability) نخواهد بود، پس بهتر است پیش از برداشتن پرچم مطمئن شوید که هم‌تیمی‌های شما آماده‌ی همراهی و محافظت از شما هستند.

مود Arcade یک بخش کاملا جدید و مجزا را به بازی اضافه می‌کند که در آن می‌توانید وارد مسابقاتی با قوانین عجیب و غریب و پیش‌بینی نشده شوید. برای مثال ممکن است وارد یک بازی شوید که فقط استفاده از موشک در آن مجاز است، یا ممکن است با هر بار مردن شخصیت شما عوض شود. مودها و قوانین جدید با گذر زمان، به این بخش اضافه خواهند شد.

اخبار مربوط به این مودهای جدید، توسط تیم سازنده در یک مراسم پخش زنده اعلام شد. در کنار معرفی این مودها، تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی تایید کرد که از ماه آینده، شما قادر به اضافه کردن هوش مصنوعی (Bot) به بازی‌های خود خواهید بود. این قابلیت جدید ماه آینده در کنار مود Vs AI به بازی اضافه خواهد شد. هدف این مود افزایش مهارت بازی‌باز با تمرین در مقابل هوش مصنوعی می‎باشد.

اگر علاقه‌مند به تماشای مراسم پخش شده هستید، می‌توانید از اینجا به مشاهده‌ی این مراسم بپردازید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید