تیزری جدید از بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تیزری جدید از بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شده است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4، به عنوان جدیدترین نسخه این سری بازی پرافتخار، از موردانتظارترین عناوین سال جاری میلادی به شمار می‌رود که قرار است یک تجربه لذت بخش و البته موفق را در دسترس کاربران و طرفداران قدیمی این سری قرار دهد.

حال تمامی علاقه‌مندان این بازی، قصد دارند تا در هفته آینده، نسخه بتا بخش چندنفره Call of Duty: Black Ops 4 را تجربه کنند و سازندگان در حال آماده سازی برگزاری این رویداد هستند. حال به تازگی، سازنده این بازی یعنی تری‌آرک (Treyarch)، تیزری کوتاه و جدید از این بازی منتشر کرده است که Scorestreak ها را به تصویر می‌کشد.

در جریان این تیزر کوتاه، ابزارها و تجهیزات جدید بازی را مشاهده خواهید کرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سلاح Sentry Gun و ابزارهایی مثل Mantis Robot و Gunship ها اشاره کرد. طبق اعلامیه جدید سازندگان، RC-XD از دو نسخه ابتدایی سری Black Ops و Hellstorm Missile از بازی مشهور Call of Duty: Black Ops 3 به این بازی راه یافته‌اند و در بخش چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops 4 حضور خواهند داشت. همچنین Strike Team تازه، از دیگر اضافات جدید بخش چندنفره خواهد بود.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به مستقل بودن خط داستانی بخش زامبی بازی اشاره کرد که در سال جاری، تیم سازنده بازی قصد دارند تا حالت محبوب زامبی را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند و محتویات این بخش نسبت به قبل بیشتر باشد. هیچکدام از نقشه‌های بازی تکراری نخواهند و هر یک با تفاوت‌های زیاد از یکدیگر ساخته خواهند شد و انگار سازندگان برای ساخت هر نقشه، همه چیز را از اول شروع می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این خبر، به اینجا مراجعه کنید.

در نهایت قادر خواهید بود تا ویدئو جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 مربوط به Scorestreak ها را دانلود کنید:

دانلود تریلر

عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 4، در تاریخ ۲۰ مهر سال ۱۳۹۷ مصادف با ۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸، به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید