گیفت کارت
گیفت کارت

بازی رایانه‌ای”جاده‌های نبرد” به زودی وارد بازار می‌شود

۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۳

ساخت بازی رایانه ای “جاده های نبرد” با سبک استراتژیک و زیر سبک تاور دیفنس توسط شرکت چنگ پژمان پارسه با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای به زودی پایان می یابد.


بازی رایانه ای “جاده¬های نبرد” در سبک استراتژیک و زیر سبک تاور دیفنس (برج های دفاعی) مراحل پایانی تولید را می¬گذراند. این بازی شامل 10 مرحله متنوع بوده که هر مرحله دارای ویژگی منحصر به فرد از نظر گرافیکی ، گیم پلی ، صدا و …است.
در بازی 5 تاور (برج دفاعی) در اختیار بازیکن قرار داده می¬شود که هر تاور تا سه مرحله ارتقا یافته و پس از آن تا سه مرحله¬ دیگر توانایی مخصوص همان تاور آزاد و ارتقا می¬یابد.
در طی مراحل پنجم قدرت ویژه در اختیار بازیکن قرار می¬گیرد که فارغ از برج ها و قابلیت های آنها است که در ترکیب با تاورها ، قابلیت گوناگونی را ایجاد می¬کند.
تنوع دشمنان بالا بوده و تعداد آنها به بیش از 50 نوع متفاوت می¬رسد . دشمنان دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند که برای مقابله با هر کدام از آنها به استراتژی خاصی نیاز است.در این بازی بسته به نوع مرحله با گیم پلی¬های متفاوتی مواجه می¬شوید.
در داستان این بازی ، مردم سیاره سینپ در صلح و آرامش در سیاره شان زندگی می کردند که خبر می رسد جنگجویان سیاره آونر برای تصاحب سیاره آنها در حال لشگرکشی هستند. مهندسان از سرتاسر گرد هم آمدند و برای محافظت از سیاره سلاح های جدید خودکاری طراحی کردند که هر کدام از این سلاح ها ویژگی های منحصر بفردی دارد.
قهرمان مبارز سیاره، مامور استفاده از این سلاح های جدید برای محافظت از مردم در برابر مهاجمان شد. اکنون در هر نقطه از سیاره که مهاجمان قصد حمله داشته باشند او مردم را به پناهگاه فرا می خواند تا با استفاده از سلاح های جدید دشمنان را نابود کنند.این نبرد در یک روستای دور افتاده شروع می شود اما در سیاره پایان نمی یابد….
حدود 8 ماه ازآغازساخت بازی جاده¬های نبرد می¬گذرد و اکنون مراحل پایانی تولید آن سپری می¬ شود و به زودی وارد بازار خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید