گیفت کارت
گیفت کارت

از بسته وسائل نقلیه Nintendo Labo با انتشار تریلری رونمایی شد

۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

Nintendo Labo نتوانست در اوایل عرضه خود، آنطور که پیش‌بینی می‌شد فروش خوبی داشته باشد اما نینتندو از تولید لوازم جانبی مقوایی خود پا پس نکشید. امروز نینتندو از بسته وسایل نقلیه Nintendo Labo رونمایی کرد که به شما اجازه می‌دهد کنترلرهایی برای ماشین، هواپیما و وسایل نقلیه دریایی منحصر به فرد بسازید.

جالب اینجاست که نینتندو این بار به جای Labo، بیشتر برروی بازی ویدئویی تمرکز کرده است. در تریلر بسته وسائل نقلیه که در ادامه مشاهده خواهید کرد، بیشتر از آن که صحبت از ساخت و ساز باشد شاهد گیم‌پلی بازی‌ هستیم. شما می‌توانید این تریلر را به صورت آنلاین مشاهده کرده و یا آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

در ادامه توضیحات رسمی نینتندو در خصوص بسته وسائل نقلیه را می‌خوانید:

کیت وسائل نقلیه جدید Nintendo Labo برای کار با نینتندو سوییچ طراحی شده است و شامل قطعاتی برای ساخت کنترلرهای مقوایی سفارشی و متنوع است که شامل یک ماشین، یک زیردریایی، یک هواپیما، یک پدال، دو کلید و مواردی دیگر می‌شود. بازی‌بازان می‌توانند با نصب کردن هر کدام از کلیدها در کنترلرهای وسائل نقلیه، از بازی‌ها و فعالیت‌های سرگرم‌کننده لذت ببرند. عوض کردن وسائل نقلیه در حین تجربه بازی به سادگی خارج کردن کلید از کنترلر و انتقال آن به کنترلر دیگر می‌باشد تا از یک خلبان هواپیما به کاپیتان یک زیردریایی تبدیل شوید.

هر وسیله نقلیه‌ای، کنترل‌ها و حرکات ویژه مخصوص به خود را دارد و با استفاده از کلید دوم، بازی‌بازان می‌توانند یک کمک خلبان را در تجربه خود از بازی سهیم کنند. تعامل با تولیدات Toy-Con بلافاصله به عملکردهای داخل بازی بدل می‌شود تا یک تجربه همه‌جانبه را منتقل کند. از کشیدن سیم در یک ماشین گرفته تا تک‌چرخ زدن، از فشار دادن یک دکمه در زیردریایی گرفته تا به کار انداختن یک قلاب و خیلی عملکردهای دیگر.

امکانات بسته وسائل نقلیه Nintendo Labo را می‌توان با استفاده از Toy-Con Garage بیشتر نیز گسترش داد. این ابزار برنامه‌نویسی حسی و تعاملی با تمام بسته‌های Nintendo Labo عرضه شده و یک رابط کاربری بصری و ساده را همراه با آموزش‌هایی مفید برای تمامی سنین شامل می‌شود.

به نظر می‌رسد این بسته هم بتواند مانند سایر بسته‌های Nintendo Labo سرگرم‌کننده باشد. امیدواریم نینتندو در آینده نیز فعالیت خود در این زمینه را با قدرت ادامه دهد.

بسته وسائل نقلیه Nintendo Labo در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ماه مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهد شد. قیمت این بسته ۷۰ دلار خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید