به‌روزرسانی جدید Vampyr درجات سختی جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد

۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

اگر تجربه‌ی اولیه‌ی بازی Vampyr شما را سیراب نکرده و به شدت خواستار چشیدن بیشتر طعم تاریکی هستید، نگران نباشید چراکه استودیو دونت‌ناد (Dontnod) خبر خوبی برای شما دارد؛ قرار است به‌روزرسانی جدیدی برای عنوان Vampyr منتشر شود که شامل دو حالت جدید برای آغاز دوباره‌ی بازی می‌شود و می‌تواند ارزش تکرار این عنوان را بالا برد.

طبق گفته‌ی فوکوس هوم (Focus Home)، به‌روزرسانی جدید علاوه بر بهینه‌سازی‌های مختلف، در حالت “داستانی” (Story Mode) تمرکز بیشتری برروی روایت دارد و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با چالش کمتری به تجربه‌ی ماجراجویی با دکتر رید بپردازند. همچنین مشخص شد که در این به‌روزرسانی، حالت سختی دیگری نیز به بازی‌ اضافه خواهد شد:

حالت “سخت” (Hard Mode)، مبارزات را بسیار سخت‌تر می‌کند. بازی‌بازان با کشتن دشمنان امتیاز کمتری به‌دست خواهند آورد و این موضوع آن‌ها را مجبور می‌کند تا برای افزایش قدرت خود، شهروندان بیشتری را طعمه قرار دهند.

البته فوکوس هوم هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این به‌روزرسانی مشخص نکرده اما وعده داده است که تا پایان تابستان جاری آن را منتشر خواهد کرد. عنوان Vampyr که توانسته است به فروش ۴۵۰ هزار نسخه‌ای برسد، هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید، می‌توانید نقد و بررسی متنی و ویدئویی Vampyr که توسط سعید آقابابایی تهیه‌شده‌اند را مطالعه و مشاهده کنید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید