از تاریخ انتشار و محتویات جدید فصل هفتم For Honor رونمایی شد

۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵

یوبی‌سافت مدتی قبل اعلام کرده بود که فصل جدید For Honor بسیار رقابتی خواهد بود. حال تاریخ شروع به کار این فصل مشخص شده است. یوبی‌سافت امروز اعلام کرد که فصل هفتم بازی که تحت عنوان Storm and Fury نیز شناخته می‌شود در تاریخ ۱۱ مرداد ماه مصادف با ۲ اوت شروع به کار خواهد کرد.

با انتشار این به‌روزرسان رایگان، محتویاتی جدید همراه با مزایای دیگر به بازی اضافه خواهد شد. در ادامه توضیحات رسمی یوبی‌سافت در مورد محتویات جدید این فصل را می‌خوانید:

نقشه جدید:

نقشه جدید Secluded Keep، میدان نبرد را گسترش می‌دهد. این نقشه که با آب احاطه شده، تبدیل به یک پایگاه حساس و جدال‌برانگیز شده است. Secluded Keep در حالت‌های Tribute، Skirmish، Elimination، Brawl و Duel در دسترس خواهد بود.

بازسازی قهرمانان بزرگ:

به دنبال به‌روزرسان‌های اخیر Hero و بازخوردهای دریافتی از سوی بازیکنان، For Honor به بهبود و متعادل‌سازی لیست فعلی ادامه خواهد داد. دو قهرمان – Warden و Valkyrie – به‌روزرسان‌هایی بزرگ در زمینه گیم‌پلی به منظور بهبود تطبیق‌پذیری و کارایی در مجموعه حرکات مربوط به خود دریافت خواهند کرد.

به‌روزرسانی سیستم رده‌بندی:

معرفی دو بخش جدید در سیستم رده‌بندی تحت عنوان Master و Grand Master که برای قدرتمندترین جنگجویان لحاظ شده است. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود تا میزان پیشرفت خود را با لیدربرد جدید رده‌بندی مقایسه کنند. به دنبال تمرکز بر لیدربرد جدید و بخش‌های Master، بازیکنان قادر خواهند بود تا خارج از تورنمنت‌ها به مسابقات Ranked Duel ملحق شوند. در عوض تورنمنت‌ها از آخر هفته به صورت چرخشی شروع به کار خواهند کرد.

علاوه بر این موارد، یوبی‌سافت توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می‌خوانید:

هم‌زمان با آغاز به کار فصل جدید، For Honor یک تخفیف ۳۰ درصدی در لباس‌های جنگی اعمال خواهد کرد. همچنین For Honor یک Hero Trial جدید راه‌اندازی خواهد کرد که از دوم تا نهم اوت (۱۱ تا ۱۸ مرداد) در دسترس خواهد بود و این فرصت را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا در طول این یک هفته در نقش هر قهرمانی که صاحب آن نیستند بازی کرده و آن را با تخفیفی مناسب خریداری نمایند.

در نهایت اعلام شد که این محتویات همز‌مان با پخش زنده یک Warrior’s Den ویژه منتشر خواهد شد که قرار است ۱۱ مرداد و ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایالات متحده (۳:۳۰ نیمه شب به وقت تهران) به روی آنتن برود. در طول این مدت بازیکنانی که در توییچ به تماشای آن مشغول باشند، این شانس را دارند که برنده ۱۰۰,۰۰۰ Steel شوند که هر ده دقیقه یک بار اهدا خواهد شد!

اگر هنوز بازی را تجربه نکرده‌اید، الان وقت مناسبی برای تهیه آن و لذت بردن از فصل جدید است. اما اگر کمی بیشتر صبر کنید، می‌توانید این بازی را به عنوان بخشی از عناوین رایگان ماه اوت، برروی اکس باکس وان خود تهیه نمایید.

For Honor در حال حاضر برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید