عنوان بعدی استودیو Frontier اواخر امسال و یا اوایل سال آینده میلادی معرفی خواهد شد

۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

استودیو فرانتیر (Frontier Developments) اخیرا با همکاری یونیورسال (Universal)، عنوان Jurassic World Evolution را عرضه کرد؛ با این وجود این استودیو همچنان به پشتیبانی خود از عناوین Planet Coaster و Elite Dangerous ادامه می‌دهد.

دیوید باربن (David Braben)، مدیرعامل استودیو فراتیر، اخیرا در مصاحبه‌ای که در جدیدترین شماره مجله PC Gamer (سپتامبر ۲۰۱۸، شماره ۳۲۱) انتشار یافته است، در مورد پیشرفت‌های اخیر استودیو در زمینه افزایش کارکنان و نیز رونمایی از بازی جدید استودیو که در بازه زمانی اواخر ۲۰۱۸ و اوایل ۲۰۱۹ اتفاق خواهد افتاد، صحبت کرد. وی همچنین وعده داد که به‌روزرسان‌هایی هم رایگان و هم پولی برای عنوان Elite Dangerous عرضه خواهد شد. در ادامه بخشی از صحبت‌های او را در این مصاحبه می‌خوانید:

چیزی که اتفاق افتاده است این است که ما بیشتر دیده شده‌ایم. ما در طول چند سال گذشته، هر سال حدود ۵۰ نفر استخدام کرده‌ایم و این واقعا به نفع ما تمام شد. ما محل کار جدیدی داریم که بسیار خوب است.

چیزی که اهمیت دارد این است که ما به پشتیبانی و گسترش مجموعه‌ بازی‌های فعلی ادامه می‌دهیم. Elite Dangerous به گسترش خود ادامه می‌دهد و در واقع تیم آن بزرگتر می‌شود. حمایت از عنوان Planet Coaster ادامه خواهد داشت. ما بسته‌هایی همچون Spooky، Adventure و Studios در اختیار داریم؛ بسته‌ی دیگری نیز عرضه خواهد شد که به زودی آن را معرفی خواهیم کرد و در ادامه نیز محتویات بیشتری عرضه خواهند شد… برخی از این موارد شامل محتویاتی رایگان و برخی شامل محتویات پولی خواهند بود. من شخصا حس نمی‌کنم که این موضوع اشکالی داشته باشد. با محتویات پولی، شما موارد جدید بسیار زیادی را دریافت خواهید کرد. بسته Studios همچنین هتل‌ها و مکانیزم‌های بسیاری را برای تعامل ارائه می‌دهد. ما در مورد Jurassic World Evolution نیز همین روند را در پیش خواهیم گرفت و به پشتیبانی از آن در طول زمان ادامه خواهیم داد.

ما البته به سختی در حال کار برروی عنوان آینده خود نیز هستیم. فعلا در مورد آن چیزی نمی‌گوییم تا زمانی که وقت مناسب فرار رسد که زمان زیادی هم تا فرا رسیدن آن باقی مانده است. احتمالا این زمان آخر امسال و یا اوایل سال آینده خواهد بود. اما چیزی که واضح است این است که ما بسیار در مورد آن هیجان‌زده‌ایم و با تمام شدن توسعه Jurassic World Evolution، کار برروی پروژه‌های دیگر را شروع کرده‌ایم. ما در حال حاضر تیم‌های کوچکی در اختیار داریم که برروی پنج بازی مختلف کار می‌کنند؛ همه چیز را در نظر داریم… تا روند خوبی را دنبال کنیم.

این موضوع از دیدگاه کارکنان نیز بسیار خوب است زیرا افرادی که ۵ تا ۶ سال برروی عنوان Elite Dangerous کار کرده‌اند، ممکن است حال به دنبال تغییر باشند و ما می‌توانیم این تغییر را در داخل استودیو اعمال کنیم. و چیزی که به نفع Elite Dangerous است این است که افرادی تازه‌نفس و با ایده‌های جدید برروی آن کار کنند که این همیشه به نفع بازی خواهد بود. این باعث می‌شود بازی زنده و مثبت باقی بماند. فراتر از برنامه‌های فعلی ما برای Elite Dangerous که از اکثر آن‌ها نیز رونمایی شده است، موارد بسیار زیادی وجود دارند که در آینده اعلام خواهد شد و بسیار هیجان‌انگیز هستند؛ برخی از آن‌ها رایگان خواهند بود و برخی دیگر نیز پولی خواهند بود. این ترکیبی بسیار مفید است که بسیار به نفع استودیو و بیشتر از آن به نفع بازی خواهد بود.

عنوان Jurassic World Evolution در حال حاضر برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با بازی، می‌توانید نقد و بررسی Jurassic World Evolution را به قلم مهدی رضایی مطالعه نمایید. شما از عنوان بعدی فرانتیر چه انتظاراتی دارید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید