گیفت کارت
گیفت کارت

کمپین کیک‌استارتر عنوان Knights of Light با انتشار تیزری آغاز به کار کرد + تریلر بازی

۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

امروز کمپین کیک‌استارتر عنوان Knights of Light راه‌اندازی شد؛ یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی منحصر به فرد که توسط استودیو رامبلینگ گیمز (Rumbling Games Studio) در دست توسعه قرار دارد. Knights of Light با فضایی که دارد خود را از بسیاری از عناوین نقش‌آفرینی و اکشن امروزی جدا کرده است و اولین سری در این ژانر است که برروی تاریخ خاورمیانه تمرکز دارد.

اولین قسمت از این سری برروی نبرد قادسیه بین امپراطوری ساسانیان و خلفای اسلامی در سال ۶۳۶ میلادی تمرکز دارد.

داستان بازی جنگ و درگیری را از چشم‌اندازهای مختلفی به تصویر می‌کشد. بازیکن قرار نیست شاهد نبرد فرشتگانی خالص در برابر وحشیانی پست باشد؛ در عوض او شاهد درگیری‌هایی اخلاقی و متنوع با شخصیت‌پردازی عمیق هم در کمپین متحدان خود و هم در میان دشمنان خواهد بود.

نبرد اصلی، رویداد مرکزی بازی نخواهد بود و در عوض بخشی از خط زمانی بازی به شمار می‌آید و حتی داستان‌هایی فرعی در بازی وجود خواهد داشت که بر اساس جوامع و قبایل محلی که آن زمان وجود داشتند می‌باشد. هر کدام از دو جناح، اتحاد و اختلافاتی قبل و بعد از نبرد داشته‌اند. صرف‌نظر از این که با یک داستان تاریخی روبرو هستیم، عناصری فانتزی را نیز ارائه خواهیم داد. این موضوع باعث ایجاد تنوع و لذت بیشتر برای بازی‌باز خواهد شد. با این وجود همینجا اعلام می‌کنیم که این موضوع یک شاخه از داستان را دربر می‌‌گیرد و اختیاری است تا بدین وسیله از داستان اصلی بازی متمایز شود. فرهنگ و فانتزی خاورمیانه بسیار کم در بازی‌ها پیاده شده است و به همین دلیل تجربه بازی بسیار قابل اعتماد و متفاوت خواهد بود. با این وجود اگر بازیکنی خواهان واقع‌گرائی در تجربه خود از بازی است، می‌تواند به راحتی از تجربه این بخش از بازی صرف‌نظر کند.

نویسنده بازی با کوچک‌ترین جزئیات تاریخی، آشنایی کامل دارد. تخصص او در نبردهای نظامی در قرون وسطی است. او معتقد است که مهم نیست در چه دوره و تاریخی باشیم؛ همیشه یک حقیقت حاکم است: هویت انسان با باورها، اخلاقیات، انگیزه‌ها و نبردهای او شکل می‌گیرد.

جهت استفاده از منابع معتبرتر، ما با یک پروفسور تاریخ‌شناس از دانشگاه تورنتو مشارکت داشتیم و او با نویسنده ما جهت بررسی و تائید پروژه‌های تاریخی همکاری داشته است.

Knights of Light یک محیط جهان باز عظیم را ارائه می‌دهد که در عراق قرن هفتم جریان دارد و شخصیت‌هایی متنوع بر اساس شخصیت‌های تاریخی، یک سیستم نبرد درگیرکننده همراه با انواع سلاح‌های مختلف، سر بریدن و قطع اعضا و سایر موراد دیگر را ارائه می‌دهد. مکانیزم‌های بقا نیز در بازی گنجانده شده است.

در ادامه می‌توانید تیزر مربوط به کمپین کیک‌استارتر بازی را مشاهده کنید:

دانلود تیزر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تیزر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تیزر با کیفیت ۱۰۸۰p

Knights of Light برای عرضه در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و اکس‌ باکس وان برنامه‌ریزی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه کمپین کیک‌استارتر بازی مراجعه کنید. همچنین در ادامه تریلر از بازی ارائه شده است که می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید