تاریخ انتشار بازی Guacamelee! 2 مشخص شد

۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

بازی Guacamelee! در زمان عرضه‌اش با واکنش مثبت منتقدان و بازی‌بازان روبرو شد و به یکی از بازی‌های زیبای سبک مترویدوانیا (Metroidvania) تبدیل شد که توانست جان تازه‌ای به این سبک محبوب بدهد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، Wii U و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شده بود. در حال حاضر اما استودیوی درینک‌باکس (Drinkbox Studios) با دنباله این بازی زیبا بازگشته است تا بار دیگر طرفداران این سبک را هیجان‌زده کند. ما با یک بازی بهبودیافته یا بازسازی شده روبرو نیستیم، Guacamelee! 2 کاملاً یک دنباله حقیقی است.

بازی Guacamelee! 2 در جریان رویداد Paris Game Week 2017 معرفی شد و یک نمایش ویژه نیز در رویداد Playstation Experience 2017 داشت که از این نشانی می‌توانید آن را ببینید. به تازگی استودیوی درینک‌باکس رسماً اعلام کرده است که این بازی در تاریخ سه شنبه ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. این بازی با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار قابل پیش خرید است. طبق اعلام درینک‌باکس، کسانی که اقدام به پیش خرید این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ کنند از تخفیفی ۲۰ درصدی بهره خواهند برد.

جهان منحصر به فرد بازی Guacamelee! 2 پر از چالش‌های سخت، ماجراجویی و شوخی‌های بسیار است که در زمینه سطح‌ها، دشمنان، شخصیت‌ها و مکانیک‌های گیم‌پلی تفاوت زیادی با نسخه اولش دارد. Juan Aguacate بار دیگر به عنوان شخصیت اصلی این بازی در این دنباله حضور دارد و بازی‌بازان می‌توانند با او به ماجراجویی‌های خود ادامه دهند.

استودیوی درینک‌باکس ضمن اعلام تاریخ انتشار بازی Guacamelee! 2، تریلر جدیدی از آن نیز منتشر کرده است که از زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Guacamelee! 2 در تاریخ سه شنبه ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید