احتمالاً ساخت موتور بازیسازی عنوان Halo: Infinite هنوز به پایان نرسیده است

۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

بازی Halo: Infinite در جریان کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2018 رسماً معرفی و رونمایی شد. با این حال، تا بدین لحظه اطلاعات بسیار کمی از این بازی در دست داریم و تنها مورد قطعی این موضوع است که این بازی با موتور بازیسازی جدیدی تحت عنوان اسلیپ‌اسپیس (SlipSpace Engine) توسعه می‌یابد. به نوعی می‌توان گفت که تریلر معرفی این بازی در حقیقت تریلر معرفی این موتور بازیسازی و توانایی‌های فنی و گرافیکی آن بوده است.

اینطور که پیداست، این موتور همچنان در دست ساخت و توسعه قرار دارد و هنوز پروسه توسعه آن کاملاً به پایان نرسیده است. بر اساس گزارشی که جدیداً وب‌سایت Generacion Xbox منتشر کرده است، استودیوی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries)، سازنده بازی Halo: Infinite، در آگهی استخدام جدید خود بارها به در دست توسعه بودن موتور بازیسازی خود اشاره کرده است. هرچند می‌توان اینطور پنداشت که توضیحات مندرج در این آگهی استخدام مبنی بر اینکه فرد متقاضی باید با توسعه یک موتور بازیسازی آشنایی داشته باشد به نوعی حفظ و نگه‌داری جزئیات پروژه جدیدشان باشد. در حقیقت، این استودیو به دنبال فاش شدن اطلاعات و جزئیات بازی Halo: Infinite به واسطه آگهی‌های استخدام خود نیست و به همین دلیل با اشاره به موتور بازیسازی اسلیپ‌اسپیس، توانایی‌های فنی فرد متقاضی را ملاک قرار می‌دهد.

اگرچه موتور بازیسازی اسلیپ‌اسپیس همچنان در دست ساخت و توسعه قرار دارد اما به احتمال زیاد پیش از آنکه بازی Halo: Infinite نمایش جدیدی داشته باشد، ساختش به پایان برسد. برخی منابع گزارش کرده‌اند که این بازی مورد انتظار احتمالاً در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد و در قالب دو نسخه مجزای تک نفره و چند نفره در دسترس قرار خواهد گرفت.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Halo: Infinite، چندی پیش شرکت مایکروسافت به عدم پشتیبانی این بازی از قابلیت Xbox Play Anywhere واکنش نشان داد. همچنین استودیوی ۳۴۳ ایندستریز از عدم علاقه‌اش به وجود بخش بتل رویال در این عنوان صحبت کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم تحلیل نمایش آن در جریان رویداد E3 2018 را از این نشانی مطالعه کنید.

بازی Halo: Infinite برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. همانطور که پیشتر اشاره شد، تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی مشخص و اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.