فصل اول انیمه Attack On Titan را از طریق پلی‌استیشن ۴ به صورت رایگان دانلود کنید

۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

اگر هنوز موفق به تماشای انیمه Attack On Titan نشده‌اید، خبر خوبی برای شما داریم. به نظر می‌رسد گزینه‌ای در دسترس دارندگان پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته است که از طریق آن می‌توانند به تماشای فصل اول این انیمه بپردازند.

کاربری با نام Wario64 اخیرا توییتی در مورد پیشنهاد جالب پلی‌استیشن استور منتشر کرده است که به موجب آن می‌توانید فصل اول انیمه Attack On Titan را به صورت رایگان و با کیفیت HD دانلود نمایید. گفتنی است که شما باید این فصل را از طریق کنسول خود تهیه نمایید و هیچ راهی برای دسترسی به آن از طریق نرم‌افزار موبایل سونی و فروشگاه آنلاین پلی‌استیشن وجود ندارد. به هر حال دانلود این فصل از طریق کنسول نیز بسیار آسان می‌باشد. در ادامه می‌توانید توییت ذکرشده را مشاهده کنید:

فصل اول Attack on Titan (با دوبله انگلیسی و کیفیت HD) برروی PSN آمریکا رایگان است (باید از طریق کنسول آن را تهیه کنید).

مشخص نیست که این فصل رایگان تا چه وقت در دسترس باشد، بنابراین در صورت تمایل به تماشای آن بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید. در ضمن این نکته را در نظر داشته باشید که این فصل با کیفیت HD عرضه شده است؛ بنابراین ممکن است که نیاز باشد تا مقداری از فضای هارد درایو خود را خالی کنید.

مدتی قبل بود که عنوان Attack on Titan 2 برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ منتشر شد و توانست با واکنش نسبتا خوب منتقدان مواجه شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید