باندای نامکو درباره‌ی Twin Mirror: از آن دسته شرکت‌ها نیستیم که با ۵۰ میلیون دلار مالک یک IP شویم

۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

بازی Twin Mirror یکی از عناوینی بود که شرکت سونی وعده‌ی معرفی آن را قبل از شروع کنفرانس مطبوعاتی خود در رویداد E3 2018 داده بود. بعد از معرفی این بازی، مشخص شد که Twin Mirror توسط استودیو دونت‌ناد (Dontnod) در حال توسعه است، باندای نامکو (Bandai Namco) ناشر آن خواهد بود و قرار نیست یکی دیگر از عناوین انحصاری پلتفرم پلی‌استیشن باشد.

همچنین در تریلری که بعدها از این عنوان منتشر شد، اطلاعات بیشتری از آن به دست آمد و دریافتیم که Twin Mirror عنوان داستان محوری است که در آن شخصیت اصلی، ماجراجویی تاریکی را تجربه خواهد کرد. گیم‌پلی این بازی نیز با انتخاب دیالوگ‌ها و تعامل با شخصیت‌ها و محیط پی‌گیری می‌شود و انتخاب‌های بازی‌باز برروی اتفاقات داستان، تاثیرگذار خواهند بود.

به تازگی هرو هورت (Hervé Hoerdt) نایب رئیس بخش بازاریابی و فروش شرکت باندای نامکو مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gameindustry داشته است که در این گفتگو از همکاری میان دونت‌ناد و باندای نامکو صحبت کرده و آن را برای هم‌دیگر عالی توصیف کرده است. او دونت‌ناد را “ستاره‌ای درخشان” می‌داند و بیان کرده است که باندای نامکو با دیدن عناوین Remember Me، Life is Strange و Vampyr به استعداد این استودیوی فرانسوی پی برده است:

دونت‌ناد واقعاً ستاره‌ای درخشان است. ما می‌توانیم این واقعیت را در بازی‌های اخیر آن‌ها مانند Remember Me و Vampyr ببینیم… ما می‌خواهیم قدم به قدم رشد کنیم. ما از آن دسته شرکت‌هایی نیستیم که ۵۰$ میلیون دلار برای خرید یک بازی برروی میز بگذاریم. ما یک شرکت ژاپنی هستیم؛ بنابراین آهسته اما مطمئناً به سمت جلو پیش خواهیم رفت. استراتژی همکاری ما با دونت‌ناد این گونه است: رشد ما، رشد آن‌ها نیز خواهد بود. آن‌ها خود را با بازی‌ بسیار قوی Life is Strange  و سپس دوباره با Vampyr ثابت کرده‌اند.

همان‌طور که گفته شد، Twin Mirror عنوانی داستان محور و بسیار عاطفی است و باندای نامکو نیز پتانسیل زیادی در آن دیده است. هورت تائید کرد که باندای نامکو تمام مالکیت این عنوان را در اختیار دارد و امیدوار است در آینده فیلمی از روی آن ساخته شود:

روایت، داستان محوری و ماجراجویی‌های عاطفی چیزهایی هستند که دوست داریم از آن‌ها بهره‌برداری کنیم. ما درواقع صاحب این IP هستیم و امیدواریم که بتوانیم با ساخت فیلمی از آن بهره‌برداری کنیم. این یکی دیگر از دلایل ما برای انجام آن کار است.

بازی Twin Mirror در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید