Star Citizen: رونمایی از سفینه پزشکی RSI Apollo

۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵

امروز استودیو کلاود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games)، دو ویدئو جدید از عنوان مورد انتظار Star Citizen را منتشر کرده است که سفینه پزشکی RSI Apollo، جدیدترین سفینه این بازی فضایی، را نشان می‌دهند.

سفینه Apollo مناسب کسانی است که دوست دارند در بازی‌های MMORPG، نقش healer را ایفا کنند. در واقع، این یک سفینه پزشکی بوده که می‌تواند با خدمه‌ای دو نفره، تا حداکثر شش بیمار را معالجه کند.

این سفینه، نمایانگر گیم‌پلی پزشکی بازی است که در به‌روزرسانی‌‌های آینده پیاده سازی خواهد شد. این بخش شامل بیمارستان‌ها و سفینه‌هایی در سیارات است که می‌توانند سطح‌های متفاوتی از درمان را به بازی‌بازان مجروح ارائه دهند.

مراکز درمانی سطح سوم (پائین‌ترین)، ‌می‌توانند مجروحانی را که از آسیب مرگبار رنج نمی‌برند را از مرگ یا خونریزی شدید نجات دهند. اما برای درمان آسیب‌های شدیدتر باید به مراکزی که سطح دوم یا اول از درمان را ارائه می‌دهند، مراجعه کرد.

همچنین این بدین معنی است که شاهد برخی مأموریت خاص پزشکی با موضوع رساندن برخی تجهیزات (تدارکات، اعضای بدن و موارد دیگر)، پیدا کردن بیماران و اجساد و نجات مراکز و سفینه‌های آسیب دیده خواهیم بود.

در آینده از این بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی به عنوان نقطه ریسپاون (Respawn Point) نیز استفاده خواهد شد؛ اگر در سفر‌هایتان کشته شوید، به این مناطق بازمی‌گردید.

شما می‌توانید تریلر‌های منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید