استودیوی سازنده‌ی Spacelords برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی برروی نینتندو سوییچ ندارد

۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

کارگردان بازی Spacelords (بازی Raiders of the Broken Planet از تاریخ ۱ شهریور با نام Spacelords عرضه خواهد شد) در مصاحبه‌ای توضیح داده است که چرا این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد. اگرچه این موضوع همیشگی نیست و ممکن است در آینده شاهد عرضه‌ی این عنوان برای کنسول نینتندو باشیم.

زمانی که استودیوی اسپانیایی MercurySteam از برخی منتقدان دعوت کرد تا به این استودیوی رفته و در جریان تغییرات و پیشرفت‌های آن‌ها قرار بگیرند، حدس‌هایی درباره‌ی انتشار بازی برروی کنسول سوییچ و یا رایگان شدن این بازی زده شد. اگرچه حدس دوم درست از آب درآمد و بازی به صورت رایگان در اختیار دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار گرفت، به نظر می‌رسد شاهد عرضه‌ی بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ در آیدنه‌ی نزدیک نخواهیم بود.

کارگردان بازی آقای انریک آلوارز (Enriz Alvarez) در باره‌ی عدم انتشار بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ گفته است:

ما باور داریم که بازی Spacelords برای عرضه برروی کنسول نینتندو سوییچ بسیار مناسب است. من فکر می‌کنم بازی‌بازان از تجربه‌ی این عنوان بسیار لذت خواهند برد. اما ما یک توسعه‌دهنده‌ی مستقل و کوچک هستیم. تمام مخارج Spacelords از خود بازی تامین می‌شود. زمانی که حدود یک سال پیش از خودمان پرسیدیم که آیا به دنبال اضافه کردن نینتندو سوییچ به جمع پلتفرم‌های مقصد بازی هستیم یا نه، ما باور داشتیم که این ایده‌ی بسیار خوبی می‌باشد اما می‌دانستیم که شاید از عهده‌ی آن برنیاییم.

شما روند توسعه‌ی Spacelords را در نظر بگیرید، چهار بخش داستانی متفاوت، ویدئوهای بخش داستانی، چالش‌ها، باس‌های متعدد و دیگر موارد. حال در نظر بگیرید که همه‌ی این‌ها باید برای چندین پلتفرم توسعه پیدا کند. ما صرفا نمی‌توانیم یک پلتفرم جدید را به پلتفرم‌های موجود اضافه کنیم.

پس، بله بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ بسیار جالب به نظر می‎رسد، ولی ما ظرفیت رسیدن به این هدف را نداریم.

زمانی که از آقای آلوارز سوال شد که آیا این ایده ممکن است در آینده عملی شود و بازی برروی نینتندو سوییچ عرضه شود، ایشان پاسخی مثبت به سوال دادند. اگرچه در ادامه توضیح داده شد که آن‌ها توسعه‌ی نسخه‎ی نینتندوی بازی را به استودیوی دیگری نخواهند سپرد، چرا که آن‌ها می‌خواهند حضوری مستقیم و نزدیک در توسعه‌ی بازی داشته باشند و از آن‌جا که بازی Spacelords بسیار پیچیده است، توسعه‌ی آن برای استودیوهای دیگر سخت خواهد بود.

برروزرسان بزرگ بازی Raiders of the Broken Planet در تاریخ ۲۳ اوت (۱ شهریور) برای هر سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد. این برروزرسان، نام بازی را به Spacelords تغییر خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید