آنتونیو براون بر روی جلد نسخه معمولی بازی Madden NFL 19 حضور خواهد داشت

۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

به تازگی سازندگان بازی Madden NFL 19، از تصویر نسخه معمولی این بازی رونمایی کرده‌اند و آنتونیو براون در این نسخه حضور خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

شاید بتوان گفت که Madden NFL 19 یکی از بازی‌های محبوب شرکت EA Sports است که بازی‌های مختلف ورزشی را ساخته و عرضه می‌کند. Madden NFL 19 هم در بین این بازی‌ها از طرفداران مخصوص خود برخوردار است که هرساله منتظر عرضه این بازی با محتویات و پیشرفت‌های جدید هستند.

کمی قبل‌تر اعلام شد که یکی از بازیکنان مشهور این ورزش یعنی ترل اونز (Terrell Owens)، کسی است که بر روی جلد نسخه تالار افتخارات، بزرگان یا مشاهیر (Hall of Fame) بازی حضور خواهد داشت. اما با این اعلامیه ، برخی از طرفداران هنوز نمی‌دانستند تا چه کسی برروی جلد نسخه معمولی بازی حضور خواهد داشت.

حال به تازگی EA Sports به صورت رسمی اعلام کرده است که آنتونیو براون (Antonio Brown)، به عنوان بازیکن جلد نسخه معمولی یا استاندارد بازی انتخاب شده است. آنتونیو براون یکی از بازیکنان تیم Pittsburgh Steelers می‌باشد. وی از سال ۲۰۱۰ در بالاترین سطح این ورزش فعالیت داشته و توانسته در سال‌های مختلف، جوایز بزرگ و ارزش‌مندی را به دست آورد و از سایر بازیکنان و رقیب‌های خود، پیشی بگیرد. همچنین امکان وجود دارد تا این بازیکن به یکی از افراد افسانه‌ای این ورزش انتخاب شده و به تالار بزرگان این بازی راه پیدا کند.

بازی Madden NFL 19 در تاریخ ۱۹ مرداد سال ۱۳۹۷ مصادف با ۱۰ اوت سال ۲۰۱۸، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

تصویر نسخه معمولی بازی با حضور آنتونیو براون:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید