تاریخ انتشار آخرین بسته الحاقی بازی Hollow Knight اعلام شد

۲۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

تیم سازنده بازی Hollow Knight، به تازگی تاریخ انتشار آخرین بسته الحاقی این بازی را اعلام کرده است و کاربران باید برای عرضه آن یک ماه منتظر باشند. در ادامه جزئیات بیشتر را مطالعه کنید.

در ابتدا بازی Hollow Knight سال گذشته به صورت رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست نظر کاربران را به خود جلب کند. این بازی در سبک عناوین مترویدونیا قرار می‌گیرد و می‌تواند بازیکنان را حسابی به چالش بکشد. در طول گیم پلی و محیط بازی Hollow Knight، ما شاهد طراحی‌های هنری بسیار زیبا و معماهای چالش برانگیز هستیم که یک سختی جذاب را به کاربران منتقل می‌کند. ما در ماه گذشته شاهد انتشار این بازی برای پلتفرم نینتندو سوییچ بودیم که باز هم توانست در کنسول نینتندو، موفق عمل کند.

حال استودیو سازنده این بازی یعنی Team Cherry، تاریخ انتشار آخرین بسته الحاقی بازی یعنی Gods & Glory را مشخص کرده که قرار است محتویات جدیدی را در اختیار طرفداران قرار دهد. همچنین این بسته الحاقی مانند دیگر محتویات و اضافات عرضه شده در گذشته، کاملا رایگان خواهد بود. طبق گفته سازندگان، بسته الحاقی Gods & Glory جدیدترین، کامل‌ترین و بزرگ‌ترین محتوایی بوده که قرار است برای این بازی عرضه شود و ارزش بازی را چندین برابر خواهد کرد. در جریان عرضه بسته مذکور، شاهد اضافه شدن چندین باس‌فایت تازه هستیم که تجربه جدیدی را به کاربران ارائه می‌دهد. از سویی دیگر تعدادی شخصیت غیر قابل بازی که نقش زیادی در خط داستانی آن دارند، به بازی افزوده خواهند شد. در نهایت شاهد اضافه شدن یک حالت جدید هستیم. بسته الحاقی Gods & Glory از راز و رمزها، آیتم‌ها و مکان‌های مخفی مختلفی برخوردار است که می‌تواند باری دیگر کاربران را مشتاق کند تا ساعت‌ها به تجربه این بازی بپردازند.

بسته الحاقی Gods & Glory بازی Hollow Knight در تاریخ ۱ شهریور ماه مصادف با ۲۳ اوت، برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، مک، لینوکس و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

از دیگر اخبار جدید مربوط به Hollow Knight، می‌توان به میزان فروش این بازی در ژاپن اشاره کرد که توانست در صدر لیست پرفروش‌ترین باز‌ی‌های دیجیتالی این منطقه قرار بگیرد و ما در نتیجه شاهد پیشی گرفتن این بازی از سایر عناوین باشیم. جزئیات بیشتر در رابطه با این خبر را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید