برنامه‌های شرکت تی اچ کیو نوردیک برای حضور در Gamescom 2018 اعلام شد

۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

رویداد Gamescom 2018 در ماه اوت برگزار می‌شود و پس از مایکروسافت، حال به تازگی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) نیز از برنامه‌های خود برای حضور در این رویداد رونمایی کرده است.

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) این روزها به دلیل بازی محبوب و مورد انتظار خود یعنی Darksiders III بسیار مورد توجه است و علیرغم اطلاعات و جزییات اندکی که از این عنوان تا به حال منتشر شده است، بازی‌بازان منتظر رونمایی کاملی از این عنوان هستند. حال شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) به تازگی با انتشار ویدیویی از برنامه‌های خود برای حضور در کنفرانس Gamescom 2018 رونمایی و اعلام کرده است که دو سوپرایز بزرگ برای این رویداد در نظر دارد. شما می‌توانید ویدیوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

این شرکت تقریبا لاین آپ متنوعی را در اختیار دارد. علاوه بر این‌که بازی Darksiders III در این رویداد رونمایی می‌شود و قابل بازی خواهد بود، بازی‌بازان قادرند دیگر عناوین این شرکت یعنی Biomutant ،Generation Zero و Fade to Silence را نیز تجربه کنند. به علاوه طی این رویداد شاهد نمایش دو بازی Wreckfest و عنوان واقعیت مجازی  Townsmen نیز خواهیم بود. اگر گمان می‌کنید برنامه‌ی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک تنها به همین‌جا ختم می‌شود، سخت در اشتباهید زیرا این شرکت طی رویداد Gamescom 2018 از دو پروژه‌ی جدید معرفی نشده‌ی دیگر نیز رونمایی خواهد کرد.

رویداد Gamescom 2018 در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ مرداد تا شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ ( ۲۱ تا ۲۵ اوت ۲۰۱۸ ) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید