SDCC 2018 | تیزر فصل آخر The Walking Dead شما را برای اتمام آن ترغیب می‌کند

۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

تصمیمات سخت، مشکل اعتماد و چندین و چند مشکل دیگر در جدیدترین تیزر عنوان The Walking Dead به نمایش در آمده که به مناسبت نزدیک شدن به زمان عرضه فصل آخر آن منتشر شده است.

عنوان The Walking Dead از ساخته‌های Telltale از زمان عرضه اولین قسمت از فصل نخست خود مسیری طولانی طی کرده است و تا به حال سه فصل طولانی به همراه یک فصل کوتاه را پشت سر گذاشته است. متاسفانه همه خاطرات خوب ما با این عنوان رو به اتمام است چرا که دیگر چیزی تا انتشار فصل آخر این عنوان تحت عنوان The Walking Dead: The Final Season باقی نمانده است. اخیرا تیزر جدیدی از این عنوان منتشر شده که Clementine به همراه AJ را به نمایش می‌گذارد که به نظر می‌رسد این دو به همراه سایر بچه‌ها به یک جامعه جدید ملحق شده‌اند. مانند همیشه در این تیزر هم همه چیز به خوب و خوش به نظر نمی‌رسد و این به Clem بستگی دارد که متوجه شود چطور می‌تواند از کسانی که اطرافش هستند، محافظت کند.

درست مانند فصل‌ها و قسمت‌های قبل، در این نسخه نیز بازی‌بازان باید دست به انتخاب‌های مختلف بزنند و بسته به کارهایی که انجام می‌دهند، با عواقب آن‌ها نیز رو به رو شوند. بنابراین مانند نسخه‌های قبل، شما در این فصل نیز باید دست به انتخاب‌های مختلف بزنید و با عواقب هر یک مواجه شوید و خود را برای اتفاق‌های تلخ و دردناک آماده کنید. حتی برخی از این انتخاب‌هایی که در طی انجام این بازی انجام می‌دهید ممکن است روی پایان بندی این بازی نیز تاثیر گذار باشند و آن را به شکل بدتر و یا بهتری تغییر دهند.

اولین قسمت از The Walking Dead: The Final Season در تاریخ ۲۳ مرداد (چهاردهم آگوست ۲۰۱۸ میلادی) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همینطور رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ آن هم در تاریخ نامعلومی از سال جاری عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری از این بازی در رویداد Comic-Con که از امروز تا ۳۱ تیر در شهر سن دیگو در جریان است، منتشر شود. نظر شما در خصوص این تیزر چیست؟ آیا شما را برای انجام و به اتمام رساندن فصل آخر این عنوان ارزشمند ترغیب می‌کند یا خیر؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تماشای آنلاین ویدئو:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید