Mass Effect 4 را در اواخر 2013 بخواهید !

اخبار بازی ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۸

همان طور که در اخبار گذشته خواندید،Bioware ساخت شماره ی چهارم سری بازی Mass Effect را یک ماه پیش شروع کرده است.اما آیا استودیو Bioware با درج این خبر ، تصمیم دارد بMass Effect 4 را در 2014 یا 2015 عرضه کند ؟

Mike Gamble تهیه کننده ی نسخه ی سوم طی مصاحبه ای که با Gamer Syndrome داشت اذعان کرد : بازی Mass Effect 4 در اواخر سال 2014 یا اواسط 2015 منتشر میشود.من به طور صادقانه نمی توانم پاسخ دقیقی از تاریخ انتشار بازی را به شما بدهم چرا که ساخت بازی تنها یک یا دو ماه قبل کلیک خورده است.

Gamble ادامه داد : BioWare Montreal استودیوی بسیار بزرگ و عالی است و ما عمل کرد خارق العاده ی آنان را در بخش مولتی پلیر Mass Effect 3 مشاهده کرده ایم،بنابر این طرفداران این سری باید بدانند بازی در دستان خوب کسانی در حال ساخت می باشد.به این دلیل که ساخت بازی در امتداد راه است من نمی توانم اظهار نظری در مورد ویژگی ها و جزئیات بازی بکنم.بازی با موتور Frostbite 2 ساخته میشود که واقعا موتور خوبی می باشد،همچنین ما از این موتور در ساخت Dragon Age 3 نیز استفاده کرده ایم.قطعا در سال 2013 خبرهای جدیدی از Mass Effect 4 خواهید شنید.

ما هم دوست داریم جزئیات بیشتر و جدیدی در مورد نسخه ی بعدی بدانیم اما از انجا که ساخت بازی به تازگی شروع کرده است،باید صبر بیشتری داشته باشیم.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید