یک Mini Map مخفی در Silent Hill 2 کشف شد

۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

به تازگی یکی از طرفداران و بازیکنان سینه‌چاک بازی Silent Hill 2، یک نقشه کوچک یا به اصطلاح Mini Map مخفی در این بازی کشف کرده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

بدون شک اکثر بازی‌بازهای قدیمی با بازی‌های سری Silent Hill خاطرات زیاد و وصف نشدنی دارند که می‌تواند ما را به سال‌های دوری ببرد. حس تجربه کردن آن راه‌رو‌های ترسناک و دلهره آور در کنار دشمنان و باس‌های وحشتناک، یک فرصت بسیار لذت بخش را در اختیار بازیکنان قرار می‌داد که هنوز هم خیلی‌ها به یاد آن هستند. یکی از بازی‌های موفق این سری، Silent Hill 2 است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و اکنون ۱۷ سال از انتشار آن می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد که هنوز طرفداران و بازیکنان دو‌آتیشه این بازی، در حال تجربه کردن آن هستند و راز و رمزهای زیادی کشف می‌کنند.

در جریان همین موضوع، یکی از طرفداران این بازی با نام کاربردی Punk7890 در توییتر، دو راز جدید را کشف کرده است. اولی مربوط به کشف یک Mini Map کوچک و البته مخفی در این بازی می‌باشد و دومی این اجازه را به کاربران خواهد داد تا در تمامی قسمت‌های بازی، بتوانند عملیات ذخیره‌سازی را انجام دهند. وی پست جدید خود مربوط به این کشفیات جدید را، در کنار یک لینک منتشر کرد که می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید. Punk7890 توضیح داد که افرادی که دارای نسخه پلی استیشن ۲ این بازی هستند، قادر خواهند بود تا با ترکیب چند دکمه خاص مثل کدهای تقلب قدیمی، به هردو ویژگی مخفی بازی دسترسی داشته باشند.

البته دسترسی به این قابلیت‌های مخفی بازی، فقط به دارا بودن نسخه پلی استیشن ۲ خلاصه نمی‌شود، بلکه کاربران باید بازی را در یک حالت ویژه به پایان برسانند و پایان کمدی بازی یا همان Dog Ending را تماشا کنند. در این صورت می‌توانند از قابلیت ذخیره‌سازی در تمامی نقاط بازی و تماشای Mini Map مخفی، بذت ببرند. شاید وجود چنین شرایط خاصی و غیر منطقی، باعث شده تا بعد از گذشت سال‌ها کسی نتواند به آن‌ها دسترسی پیدا کند و متوجه وجود آن‌ها نشود.

البته تقریبا ۳ سال پیش، کاربران توانسته بودند تا یک مینی‌مپ دیگر را با مخلوط کردن کدهای بازی به لطف Memory Editor، کشف کنند و آن را در دسترس دیگر کاربران قرار دهند که البته این موضوع هم توانست در سال ۲۰۱۵، شلوغی‌های زیادی را میان بازیکنان ایجاد کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید