ناتی داگ از وجود شخصیت زن بر روی باکس آرت The Last of Us دفاع کرد

اخبار بازی ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۶
The Last of Us

اشلی جانسون صداگذار الی در بازی The Last of Us نسبت به این که کوین لوین قصد دارد به خاطر جنبه عمومی وبازار گسترده تر در باکس آرت BioShock Infinite تغییراتی ایجاد کند واکنش نشان داد و از این که آن ها به شخصیت زن در بازی خودشان ایمان ندارند ، مورد انتقاد قرار داد.

مدتی پیش ناتی داگ اقدام به رونمایی از باکس آرت The Last of Us کرد که دو شخصیت اصلی بازی یعنی جوئل و الی در آن به نمایش درآمده بودند اما شخصیت مونث الی در این باکس آرت خودنمایی بیشتری می کرد. آیا این اتفاق در فروش بازی تاثیر خواهد گذاشت ؟  به نظر می رسد که ناتی داگ چندان به این موضوع اهمیت نمی دهد و این نکته ای است که اشلی جانسون صداگذار الی در مصاحبه ای با VG247 به آن پاسخ داده است :

“ من احساس میکنم که آن ها به این خاطر زن را بر روی کاورها قرار نمی دهند زیرا می ترسند که بازی فروش نخواهد کرد. تمام گیمرها چنین نکته ای را می دانند. من نمی خواهم به امور جنسی به هر وسیله ای بپردازم اما احساس می کنم که به طور کلی آن ها فکر می کنند که اگر به جای استفاده از برخی از شخصیت های بد ، زن را بر روی کاور قرار بدهند ، بازی نخواهد فروخت. ”

Neil Druckmann هم از ناتی داگ اضافه کرده است :

” من با اشلی موافقم. به اعتقاد من این یک تصور غلط است که اگر شما یک دختر و یا زن را بر روی کاور قرار بدهید در نتیجه این بازی فروش کم تری خواهد کرد. بحث هایی بود که از ما خواسته شده بود الی را بر روی باکس آرت عقب تر قرار بدهیم ولی ناتی داگ تمامی آن ها را رد کرد. ”

برای یاد آوری بهتر می توانید یک بار دیگر کاور The Last of Us را در زیر مشاهده کنید :

the last of us 11 باکس آرت The Last of Us رونمایی شد ، بخش مولتی پلیر رسما تایید شد

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید