Remedy می‌خواهد بهترین استودیویی باشد که بازی‌های خاص می‌سازد

۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

استودیوی بازیسازی محبوب رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment)، در جریان کنفرانس خبری سونی در رویداد E3 2018 از جدیدترین بازی خود تحت عنوان Control رونمایی به عمل آورد.

تِرو ویرتالا (Tero Virtala)، مدیرعامل استودیوی رمدی در جدیدترین مصاحبه خود با وب‌سایت «GamesIndustry» بیان داشت که هدف اصلی آن‌ها تبدیل شدن به بهترین استودیویی‌ست که بازی‌هایی خاص می‌سازد. وی در این خصوص ابراز داشت:

ما می‌خواهیم بهترین استودیویی باشیم که بازی‌هایی خاص می‌سازد و این جایگاهی‌ست که ما برروی آن متمرکز هستیم. ما درک خوبی از کسب و کار داریم، ما باید شایستگی خوبی داشته باشیم تا در تجاری کردن آن کمکان کند. اما با این حال می‌دانیم که ناشرین زیادی وجود دارند که بسیاری قدرتمند هستند و شایستگی زیادی در بخش بازاریابی، جامعه مخاطبین، توزیع، فروش و غیره دارند. انتخاب ۵۰۵ گیمز بر اساس تمام بحث‌هایی بود که درباره هدف ما برای استراتژیکمان به نتیجه رسید. آن‌ها هدف مشابهی با ما داشتند. به نظر می‌رسد که این [همکاری] یک ترکیب خوب و ثابت شده است.

ویرتالا در ادامه در خصوص دیدگاهش درباره بازی در دست ساخت Control صحبت کرد و اظهار داشت که این بازی کاملاً متفاوت با دیگر عناوین ساخته شده این استودیو است:

[سالانه] بازی‌هایی زیادی عرضه می‌شوند بنابراین تنها چند بازی وجود دارد که یک بازی‌باز به طور متوسط اقدام به تجربه آن می‌کند؛ بنابراین ما احساس می‌کنیم که برای رسیدن به موفقیت در این زمینه به کیفیتی فوق‌العاده و البته تفاوتی آشکار نیاز داریم. ما می‌گوییم که اگر یک بازی‌باز بازی ما را ببیند، نباید بلافاصله به صورتی مستقیم آن را با عنوان دیگری مقایسه کند و این یعنی اینکه ما موفق شده‌ایم.

وی ادامه داد:

بسیار خب، ما [در این بازی] سیستم گان‌پلی، تجهیزات و مهمات و توانایی‌های فراطبیعی داریم. اگر بازی‌بازان بازی ما را بررسی کنند شاهد ویژگی‌هایی هستند که در دیگر بازی‌ها نیز وجود دارد اما ما امیدواریم که این بازی به نوعی باعث تحرک قوه تخیل بازی‌بازان و ایجاد علاقه در آن‌ها شود و همچنین در دیدشان تازه و متفاوت به نظر برسد.

بازی Control قرار است که سال آینده میلادی توسط شرکت ۵۰۵ Games برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید