برنامه‌ای برای انتشار بازی Ashen برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ وجود ندارد

۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

مایکروسافت از دوران ایکس‌باکس ۳۶۰ و بازی‌هایی چون Limbo  و Braid همواره به پشتیبانی بازی‌های مستقل پرداخته است و این روند در نسل هشتم نیز با برنامه‌ی ID@Xbox همچنان ادامه دارد. یکی از بازی‌های قابل اشاره‌ای که با استفاده از ID@Xbox درحال توسعه می‌باشد، عنوان Ashen از استودیوی نیوزیلندی Aurora44 است.

اگر در جریان اخبار باشید می‌دانید که ID@Xbox برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ و رویداد Gamescom معرفی شد. ID@Xbox برنامه‌ای است که به توسعه‌دهندگان مستقل اجازه می‌دهد تا عناوین خود را، خودشان منتشر کنند و نیازی به ناشر نداشته باشند.

به‌تازگی وب‌سایت GamingBolt مصاحبه‌ای با  درک برادلی (Derek Bradley) کارگردان خلاق بازی Ashen ترتیب داده است که طی آن سوالی منبی بر دلیل انتخاب انحصاری بودن بازی‌شان مطرح کرده و بردلی نیز در پاسخ به پشتیبانی عالی تیم ID@Xbox اشاره کرده است:

از زمانی که الکسیس گاراواریان (Alexis Garavaryan) در سال ۲۰۱۴ ما را کشف کرد و به تیم ایکس‌باکس آورد، افراد ID@Xbox اولین پشتیبانان ما بوده‌اند. ما ساخت Ashen را هدف اصلی خود قرار دادیم و تیم ایکس‌باکس نیز واقعا در این راه به ما کمک کردند و از آن زمان تاکنون در سه E3 همراه آن‌ها بوده‌ایم.

همچنین خبرنگار GamingBolt از برادلی پرسید که آیا این عنوان ممکن است برای پلتفرم‌های دیگری مانند پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود که او پاسخ داد:

ما درحال حاضر برنامه‌ای برای توسعه‌ی این عنوان برروی پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ نداریم چراکه تیم ما در وهله‌ی اول برروی ساخت بهترین بازی ممکن متمرکز است.

بازی Ashen در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از آن را در این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید