کسانی که در بتای Black Ops 4 به بالاترین سطح دست یابند، پاداش دریافت می‌کنند

۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

استودیوی تری آرک تائید کرد کسانی که بتوانند در بتای عنوان Call of Duty: Black Ops 4 به بالاترین سطح دست یابند، در بازی اصلی پاداش دریافت می‌کنند.

همانطور که می‌دانید، کسانی که عنوان Call of Duty: Black Ops 4 را پیش خرید کنند، می‌توانند قبل از عرضه این عنوان، بتای خصوصی آن را تجربه نمایند. کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ جمعه ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۳ اوت ۲۰۱۸ میلادی) تا دوشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۶ اوت ۲۰۱۸ میلادی) به تجربه بتای خصوصی این عنوان بپردازند که مخصوص دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ است. البته از تاریخ جمعه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۰ اوت ۲۰۱۸ میلادی) تا دوشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۳ اوت ۲۰۱۸ میلادی) تمام کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به نسخه‌ی بتا دسترسی خواهند داشت. حال طی خبر جدیدی که به تازگی منتشر شده است، تائید شده است که کسانی که بتوانند در بتای این عنوان به بالاترین سطح دست یابند، پاداشی در نسخه اصلی دریافت خواهند کرد.

برای شروع، کسانی که بتای عنوان Call of Duty: Black Ops 4 را تجربه نمایند، یک کارت “منحصر به فرد، یک از بهترین‌ها” را در بازی دریافت خواهند کرد. البته این یک مورد تزئینی است و شما چیزی بیش از این دریافت خواهید کرد. اگر شما به بالاترین سطح در بتای این عنوان دست یابید، یک “برچسب باز شدن دائمی” در بازی اصلی به دست می‌آورید که به شما این اجازه را می‌دهد تا در ساخت کلاس، از هرچیزی که می‌خواهید، استفاده نمائید.

اگر شما درباره محتویات و حالت‌های موجود در بتای عنوان Call of Duty: Black Ops 4 نمی‌دانید، باید بدانید که در این بتا حالت‎‌های Team Deathmatch، Domination، Hardpoint، Search & Destroy، و Control موجود هستند. همچنین یک بتای جداگانه از حالت بتل رویال این عنوان با نام Blackout که طبق شایعات قرار است بجای ۱۰۰ بازیکن، ۶۰ بازیکن در آن به تجربه بپردازند، در ماه سپتامبر (شهریور) منتشر خواهد شد.

Call of Duty Black Ops 4 در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید