سازنده Gears 5 جزئیات تازه‌ای از گونه جدید دشمنان این بازی منتشر کرد

۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

به نظر می‌رسد که بازی Gears 5 می‌خواهد نفس تازه‌ای در سری بازی‌های محبوب Gears of War بدمد و تفاوت‌های بسیاری نسبت با نسخه‌های پیشین این مجموعه داشته باشد و در عین حال، نکات مثبت آن را به تکامل برساند.

استودیوی The Coalition در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت در رویداد E3 2018 به صورت رسمی از نسخه جدید این محموعه تحت عنوان Gears 5 رونمایی به عمل آورد. از آن زمان به بعد، اطلاعات بسیار کمی از این بازی مورد انتظار منتشر شده و سازندگانش هر از گاهی برخی جزئیات آن را اعلام می‌کنند. در همین راستا، اخیراً اطلاعات تازه‌ای از گونه جدید دشمنان حاضر در این بازی رونمایی کرده‌اند.

به تازگی حساب کاربری رسمی سری بازی‌های Gears of War در شبکه اجتماعی توییتر، اطلاعات تازه‌ای از گونه جدیدی از دشمنانی که بازی‌بازان در این بازی با آن‌ها روبرو می‌شوند، منتشر کرد. یک فاصل تصویری با فرمت GIF هم منتشر شده که می‌توانیم با استفاده از آن، نگاهی به این نوع دشمنان بیندازیم. Warden نام این نوع دشمنان بازی Gears 5 است که در اصل گونه‌ای از لوکاست‌ها هستند که زره‌های سنگینی دارند و تبرهایی کریستالی سلاح اصلی آن‌ها محسوب می‌شود. در این توییت هشدار داد شده که به واردن‌ها نباید خیلی نزدیک شوید و زره‌های سنگین آن‌ها، این گونه را به دشمنانی سخت جان تبدیل کرده است. البته سلاح آن‌ها نیز بسیار کشنده و مبرگبار محسوب می‌شود. فایل تصویری منتشر شده از آن‌ها را می‌توانید از زیر مشاهده کنید:

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Gears 5، اخیراً یکی از خرده فروشی‌ها تاریخ تقریبی عرضه این بازی را فاش کرده است. همچنین چندی پیش، از شخصیت و سلاح جدید این بازی رونمایی شد. از سوی دیگر، راد فرگوسن چرایی حذف «of War» از نام این بازی را نیز تشریح کرده است که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Gears 5 در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است. گفتنی است، Gears 5 بزرگترین پروژه‌ای است که تاکنون استودیوی The Coalition برروی آن کار می‌کند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید