الکساندر هاسون درباره‌ی تغییرات نسخه‌ی آلفای بازی Battlefield 5 صحبت می‌کند

۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

الکترونیک آرتز (EA) اخیراً یک نسخه‌ی آلفا برای عنوان Battlefield V عرضه کرد و به سازندگان این بازی یعنی استودیوی دایس (DICE) این اجازه را داد که بازی خود را توسط افراد بیشتری آزمایش کنند و بازخوردهایی از آن‌ها بگیرند و در بازی تأثیر دهند.

می‌توانید جزئیات بیشتری درباره‌ی نسخه‌ی آلفای بازی را در اینجا مشاهده کنید. البته این نسخه‌ی آلفا هرگز برای بازی‌ای به بزرگی Battlefield 5 کافی نیست. می‌دانستیم که یک نسخه‌ی بتای عمومی نیز برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت و دایس از طریق وب‌سایت رسمی‌اش، تاریخ عرضه‌ی آن را اوایل سپتامبر اعلام کرده بود.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی آن اعلام نشده است اما انتظار داریم با نزدیک شدن به انتشار بازی این اتفاق بیفتد. همچنین دایس در سایتش اعلام کرده است که نسخه‌ای جدید از بازی در نمایشگاه گیمزکام امسال قابل بازی خواهد بود. گیمزکام در ماه اوت برگزار می‌شود.

همچنین در وب‌سایت اعلام شده است که دایس بازخوردهایی که از نسخه‌ی آلفای بازی به دست آورده را به دقت بررسی کرده و در بازی تأثیر داده است. ظاهراً اشکالات زیادی در مچ میکینگ و مشکلات پایداری، طبق بازخوردهای دریافت شده از نسخه‌ی آلفا، در بازی وجود داشته است.

الکساندر هاسون (Alexander Hassoon) از استودیوی دایس در وب‌سایت نوشته است:

مشکلاتی در ماندن در جوخه‌ی خودتان بین مسابقات وجود داشت. این امر آن طور که ما می‌خواستیم در نسخه‌ی آلفا نبود اما این مشکل را رفع خواهیم کرد. بازی با جوخه برای Battlefield V بسیار حیاتی است و نگه داشتن شما و دوستانتان در یک جوخه یک اولویت بزرگ برای ما است.

نسخه‌ی آلفا همچنین اطلاعاتی درباره‌ی پایداری سرور بازی و کلاینت به ما داد. تعداد متوقف شدن‌های بازی باید به حداقل خود برسد و گرچه ما در پایداری سرور به هدف خود رسیدیم ولی باز هم برای بهبودش روی این مسئله کار خواهیم کرد.

به جز مسائلی مانند مچ میکینگ و پایداری ما بر روی چیزهای دیگری نیز سخت کار می‌کنیم. از جمله ارتقای سیستم صف بندی و رفع باگ‌های عجیب و غریب مانند ظاهر شدن ناگهانی یک اتاقک زیبای نروژی در اطراف بازی‌بازان مرده به هنگام زنده کردنشان.

Battlefield 5 در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی (۲۷ مهرماه ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید