تریلر جدیدی از بازی Mugsters منتشر شد

۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

چندی پیش تریلری جدید از بازی معمایی و مستقل Mugsters منتشر شد که در جریان کاربران باید با موجودات فضایی مبارزه کنند. تریلر جدید این بازی در ادامه مطلب مشاهده است.

به طور کلی، بازی Mugsters در دسته عناوین معمایی قرار می‌گیرد. داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که موجودات فضایی، به سیاره زمین حمله کرده و پیش‌روی آن‌ها تا حد بسیار زیادی موفقیت‌آمیز بوده است. انسان‌ها دیگر توان دفاع از خود را ندارند و به‌زودی کنترل تمامی نقاط، به دست این موجودات اشغال‌گر خواهد افتاد. حال این شما هستید که باید انسان‌ها و زمین را نجات دهید، زیرا راه نابودی فضایی‌ها را می‌دانید!

قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی زیادی در بازی وجود دارند که به وسیله ی آن‌ها، گیم پلی بازی ادامه پیدا می‌کند. مثل تله‌ها، وسایل نقلیه متنوع، فیزیک و …! اکنون استودیو سازنده این بازی یعنی رینکوت (Reinkout)، تریلری جدید از بازی Mugsters منتشر کرده است که ما در آن با قابلیت‌ها و مکانیزم‌های مختلف بازی آشنا می‌شویم. در بخش‌هایی از تریلر رانندگی در خیابان‌ها را مشاهده خواهیم کرد و پس از آن و البته کمی بالاتر، نحوه استفاده از وسایل نقلیه هوایی به نمایش در‌می‌آید. به نظر می‌رسد که کنترل وسایل نقلیه در این بازی کمی دقیق‌تر از دیگر عناوین است و به همین علت، می‌بایست در کنترل آن‌ها احتیاط و دقت لازم را داشته باشید. همچنین باید زمان خاصی را برای یادگیری کنترل این وسایل درنظر بگیرید تا نتیجه دلخواه شما در بازی پیاده‌سازی شود.

لازم به ذکر است که گیم پلی و دنیای بازی Mugsters، بر اساس یک فیزیک خاص طراحی شده است که تمامی عوامل، از آن پیروی می‌کنند. حال شما قادر هستند تا از این فیزیک خاص، نهایت استفاده را ببرید. با استفاده از موشک‌اندازها و سایر تجهیزات نظامی، به موجودات فضایی حمله کرده و آن‌ها را از بین ببرید. مواد منفجره و بمب‌ها را آماده کنید تا در برابر دشمنان از آن‌ها استفاده کنید. بیش از ۳۰ نوع وسیله نقلیه در بازی وجود خواهد داشت که باید برای نابودی دشمنان و یا در برخی از مواقع برای فرار از دست این موجودات فضایی، از آن‌ها استفاده کنید. همان طور که گفته شد، هدف بازیکنان در این بازی، نجات زمین و انسان‌ها بوده که باید در طی مراحل خاصی پیشرفت داشته باشد. البته مواجه با موجودات فضایی فقط به جنگیدن با آن‌ها ختم نمی‌شود، بلکه می‌بایست در برخی از مراحل به وسیله‌ی حل مهماها و پازل‌ها، بازی را به جلو ببرید.

بازی Mugsters در تاریخ ۲۶ تیر ماه مصادف با ۱۷ جولای، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و مک عرضه خواهد شد. در نهایت می‌توانید تریلر جدید این عنوان را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید