گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بروزرسان بزرگ بازی Enter the Gungeon در تاریخ ۱۱ مرداد عرضه خواهد شد

اخبار بازی ها
بروزرسان بزرگ بازی Enter the Gungeon در تاریخ ۱۱ مرداد عرضه خواهد شد

به گفته‌ی تیم توسعه دهنده‌ی بازی در استودیوی Dodge Roll، اگرچه بسته‌ی الحاقی جدید بازی Enter the Gungeon  با نام Advanced Gungeons and Draguns همچنان منتظر تایید شدن توسط کنسول‌ها می‌باشد، آن‌ها این بسته‌ی الحاقی رایگان را برای عرضه در تاریخ ۱۹ام ژوئیه (۱۱ مرداد) برنامه‌ریزی کرده‌اند. این بسته‌ی الحاقی پیش از عرضه برای کنسول‌ها، ابتدا در دسترس دارندگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

استودیوی Dodge Roll اعلام کرده است که این بسته‌ی الحاقی تعدادی آیتم و اسلحه‌ی جدید، چند نوع مهمات جدید، دشمنان جدید، پاداش‌های “سخاوتمندانه‌تر”، توانایی رد شدن از روی میز‌ها و تابوت‌ها، صدها اتاق جدید و بسیاری موارد دیگر را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین یک باس اصلی جدید به بازی اضافه خواهد شد که قطعا ارزش کشتن خواهد داشت.

با توجه به اینکه از عرضه‌ی آخرین بروزرسان بزرگ بازی در ژانویه‌ی ۲۰۱۷ زمان زیادی می‌گذرد، هوادارن سری مشتاقانه منتظر عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی جدید هستند. بازی Enter the Gungeon هم‍‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت