آهنگساز Halo استودیوی ۳۴۳ Industries را ترک کرد

۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

کازوما جینوچی (Kazuma Jinnouchi)، آهنگساز سری بازی‌های Halo، پس از «هفت سال شگفت‌انگیز» استودیوی بازیسازی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) را ترک کرد.

بنابر گفته‌های جینوچی، دیروز رسماً آخرین روز کاری او به عنوان آهنگساز مجموعه بازی‌های Halo در این استودیو بوده است.

خبر خروج جینوچی از این شرکت، توسط خود او و از طریق حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد جایی که او اعلام کرد زین پس به عنوان یک فریلنسر «یک فصل کاری جدیدی» را آغاز خواهد کرد. البته وی از همه طرفداران بابت حمایت و پشتیبانی این چند ساله نیز قدردانی کرد. توییت وی به شرح زیر است:

پس از یک دوره هفت ساله شگفت‌انگیز، امروز آخرین روز کاری من در ۳۴۳ ایندستریز به عنوان آهنگساز داخلی این استودیو است. من یک فریلنسر خواهم شد و فصل جدیدی از ماجراجویی‌هایم را آغاز خواهم کرد. از Halo و شما جامعه مخاطبین آن که اجازه دادید کاری را که عاشقش بودم انجام دهم، بسیار سپاس‌گذارم. من بدون شما طرفداران هیچی نیستم.

جینوچی از سال ۲۰۱۱ میلادی پس از سفر به ایالات متحده آمریکا، کار خود را در استودیوی ۳۴۳ ایندستریز آغاز کرد. وی قبلاً در شرکت کونامی (Konami) مشغول به کار بوده است. آهنگسازی برای بازی‌هایی نظیر Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و Metal Gear: Peacewalker از جمله نمونه‌کارهای او بوده است.

جینوچی ساخت موسیقی متن دو بازی Halo 4 و Halo 5: Guardians را برای استودیوی ۳۴۳ ایندستریز انجام داده و نقش پررنگی در تیم صوتی این استودیو نیز داشته است.

خروج جینوچی از این شرکت، شایعه پیشتر منتشر شده درباره ساخت موسیقی متن بازی Halo: Infinite توسط آهنگساز چهار نسخه ابتدایی این سری را قوت می‌بخشد؛ از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

استودیوی ۳۴۳ ایندستریز در حال حاضر بازی Halo: Infinite را برای ایکس‌ّاکس وان و ویندوز ۱۰ در دست ساخت و توسعه دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید