تاریخ انتشار قسمت سوم The Council مشخص شد

۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

به تازگی فوکوس هوم اینترکتیو (Focus Home Interactive) و استودیوی بیگ بد ولف (Big Bad Wolf) تاریخ انتشار قسمت سوم عنوان ماجراجویی The Council را اعلام کردند. به گفته‌ سازندگان قسمت سوم این عنوان در اواخر ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد.

با توجه به چرخه‌ی دو ماه انتشار The Council اینبار نوبت به قسمت سوم این عنوان با نام Ripples رسیده است. بازیکنانی که پیشتر به خریداری نسخه‌ی کامل و یا سیزن پس این عنوان اقدام کرده‌اند، در تاریخ سه‌شنبه ۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۴ جولای ۲۰۱۸ میلادی) به قسمت سوم دسترسی خواهند داشت. اما آن دسته از بازیکنانی که فقط قصد خرید قسمت سوم را دارند باید تا تاریخ پنج‌شنبه ۴ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۶ جولای ۲۰۱۸ میلادی) صبر کنند.

قسمت دوم The Council با نام Hide and Seek آنطور که باید نتوانست نظر منتقدان را به خود جلب کند اما با پایانی جالب همراه بود. به گفته‌‌ی سازندگان همه چیز پس از اقدامات پروتاگونیست بازی یعنی Louis de Richet در قسمت دوم به یک جمع بندی می‌رسد. بعد از این اتفاق، شخصیت‌های بازی به یک نقطه‌ مهم خواهند رسید، پس بازیکنان بایستی در انتخاب‌های خود دقت داشته باشند. همچنین بخش‌های جدیدی از عمارت Lord Mortimer در این قسمت در دسترس خواهند بود. می‌توانید تصاویر منتشر شده از Ripples را در قسمت زیر مشاده کنید.

قسمت‌های اول و دوم The Council هم اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید