گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

توسعه‌دهندگان Warframe درحال برسی گزینه‌های قابلیت بازی میان‌پلتفرمی هستند

توسعه‌دهندگان Warframe درحال برسی گزینه‌های قابلیت بازی میان‌پلتفرمی هستند

این روزها بازار بحث قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) در محافل بازی‌ها بسیار داغ است و همواره شاهد انتشار اخباری مبنی بر این قابلیت هستیم. هرچند که بسیاری از بازی‌بازان مشتاق بازی با افراد دیگر در پلتفرم‌های دیگر هستند اما عدم همکاری شرکت سونی در این زمینه، آینده‌ی این قابلیت در بسیاری از بازی‌ها را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است.

همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش بازی Warframe برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد و این اتفاق باعث معطوف شدن افکار زیادی به حضور قابلیت بازی میان‌پلتفرمی در این عنوان شده است. به‌تازگی نیز مدیر استودیو دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) آقای شلدون کارتر (Sheldon Carter) در گفتگویی که با وب‌سایت Tech Radar داشته، بیان کرده است که تیم سازنده درحال برسی تمام احتمالات برای حضور این قابلیت در بازی Warframe می‌باشد:

از زمان معرفی Warframe برای نینتندو سوییچ، مقدار شگفت‌انگیزی بازخورد مثبت هم از سوی جامعه‌ی خودمان و هم بازی‌بازان نینتندو دریافت کرده‌ایم. ما درحال برسی تمام گزینه‌ها برای انجام بازی توسط مردم برروی نینتندو سوییچ هستیم.

کارتر همچنین تائید کرد که احتمال وجود قابلیت مهاجرت حساب (Account Migrations) برروی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی وجود دارد و انتظار می‌رود این قابلیت به خوبی پیاده شود.

به هر صورت حتی اگر بازی میان‌پلتفرمی در Warframe بین همه‌ی پلتفرم‌ها برقرار نشود، با توجه به رابطه‌ی خوبی که میان دو شرکت نینتندو و مایکروسافت وجود دارد می‌توان امیدوار بود که دست‌کم بازی‌بازان دو کنسول نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان بتوانند به انجام بازی با یکدیگر بپردازند.

بازی Warframe هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس می‌باشد و قرار است در تاریخ نامشخصی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. گفت:

    و اینجاست که سونی وارد میشود و نعره زنان میگوید : میان پلتفرمی نساییدم! و همه رو ضایع میکنه Neutral

    (فقط برا فان گفتم پاچه نگیرین)

    12Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت