گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اولین بازی استودیوی Traega Entertainment معرفی شد

اخبار بازی ها
اولین بازی استودیوی Traega Entertainment معرفی شد

استودیوی مستقل Traega Entertainment امروز از اولین بازی خود رونمایی کرد. این استودیوی تازه تاسیس و خلاق که در Nashville واقع است، بازی BRIG 12 را برای رایانه‌های شخصی معرفی کرد. این بازی رایگان که در سبک نقش‌آفرینی و علمی‌تخیلی می‌باشد تلاش خواهد کرد مکانیک بازی‌های کارتی و استراتژیک نوبتی را ترکیب کند.

در بازی جدید این استودیو بازی‌بازان در نقش شکارچیان جایزه بگیر، در ازای پاداش‌های متفاوت، قراردادهای مختلفی را کامل کرده و وظیفه‌ی دستگیری خلافکاران و تحویل آن‌ها به زندان‌های حفاظت شده را به عهده دارند. طبیعتا این موضوع شامل تکرار ماموریت‌ها، مبارزه با باس‌های مختلف، جمع‌آوری کارت و ارتقای آن‌ها می‌شود.

مبارزات بازی سیستم بازی‌های نوبتی و کارتی را ترکیب کرده و به بازی‌باز اجازه می‌دهد از تکنیک‌های متفاوتی استفاده کند. بازی‌بازان می‌توانند با انجام مراحل کوتاه پاداش کسب کنند و با انجام چند مرحله به صورت متوالی، پاداش اضافی دریافت می‌کنید.

بازی BRIG 12 قرار است شامل بخش‌هایی مانند طراحی شخصیت، تشکیل تیم و انواع کلاس‌های مختلف باشد. همچنین تیم سازنده این عنوان را “یک بازی رایگان حقیقی ” خوانده‌ است. به گفته‌ی آن‌ها هیچ آیتمی صرفا از طریق پرداخت پول عرضه نخواهد شد و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای صرفا برای دسترسی زودتر به آیتم‌های تزیینی خواهد بود.

دکس هاک (Dax Hock) موسس استودیوی Traega Entertainment درباره‌ی رونمایی از اولین بازی این استودیو گفته است:

به عنوان یک استودیوی تازه تاسیس، ما از معرفی اولین بازی خود بسیار هیجان‌زده هستیم. این اولین بازی از بازی‌های بسیاری خواهد بود که استودیوی ما در آینده عرضه خواهد کرد. ما اعضای تیم خود را در طول ۲ سال گذشته با سرعت بسیار بالایی جمع کرده‌ایم و من به آن‌ها افتخار می‌کنم.

بازی BRIG 12 آن ساختاری را دارد که ما در تمام بازی‌هایمان به دنبال آن خواهیم بود. ما می‌خواهیم به بازی‌بازان اجازه دهیم همانگونه که می‌خواهند بازی کنند. من فکر می‌کنم که ما ترکیبی خاص از سبک‌هایی که دوست داریم، ایجاد کرده‌ایم و من امیدوارم این بازی پایه‌گذار موفقیت‌های آینده‌ی استودیوی ما باشد.

تصاویر منتشر شده از این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. این بازی به صورت رایگان در ماه اوت برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت