ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تصویر مرموزی در صفحه‌ی رسمی توییتر Borderlands منتشر شد | Borderlands 3؟

اخبار بازی ها
تصویر مرموزی در صفحه‌ی رسمی توییتر Borderlands منتشر شد | Borderlands 3؟

همیشه از Borderlands به عنوان یک سری موفق یاد می‌شود. سری که مد‌ت‌هاست عده‌ی زیادی از بازیکنان امیدوار به معرفی نسخه‌ی سوم آن هستند. امیدی که شعله‌‍‌های آن با عدم نمایش بازی در E3 2018 رو به خاموشی رفت. حال با انتشار تصویر جدیدی در صفحه‌ی رسمی توییتر Borderlands، شایعات زیادی پیرامون انتشار نسخه سوم به گوش می‌رسد. آیا این تصویر خبر از Borderlands 3 می‌دهد؟

صفحه‌ی رسمی توییتر Borderlands تصویری منتشر کرده که متن زیر به همراه آن آمده است.

این بامزه‌ است که فکر می‌کنید شما قهرمان این ماجراجویی کوچک هستید، اما در واقع نیستید. به Pandora خوش آمدید.

در حالی که این پست به Pandora اشاره می‌کند اما تصویر منتشر شده اصلا شباهتی به آن ندارد. این موضوع باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های مبنی بر اینکه Borderlands 3 در Pandora جریان نخواهد داشت، شده است. اینکه این تصویر به Borderlands 3 اشاره دارد یا خیر موضوعی قابل بحث می‌باشد. اما چیزی که روشن است عطش طرفدران برای انتشار نسخه‌ی سوم می‌باشد. با توجه به اینکه مدت‌هاست خبری از این تایید نسخه‌ی بعدی منتشر نشده، به نظر می‌رسد که طرفدران سزاوار حداقل یک تریلر معرفی برای نسخه‌‌ی سوم باشند. می‌توانید تصویر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

در جدیدترین اخبار مربوط به این سری می‌توان به لیست شدن Borderlands 3 توسط فروشگاه آمازون ایتالیا اشاره کرد که می‌توانید از این قسمت به مطالعه جزییات آن بپردازید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. FMR گفت:

    چرا بعضی از بازی ساز های خوب با شماره ی ۳ مشکل دارند؟؟؟

    17Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت