Battlefield V: نمایش خودکار دشمنان در نسخه‌ی آلفا یک مشکل فنی بوده و در بازی نهایی وجود ندارد

۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

Battlefield V در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد و چندی پیش دایس (DICE) با انتشار یک نسخه‌‌ی آلفا، بخش کوچکی از بازی نهایی را برای طرفداران به نمایش گذاشت. اما یک سیستم خودکار نمایش دشمنان در این نسخه وجود داشت که باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شد. حال به نظر می‌رسد که این ویژگی یک مشکل فنی بوده و در بازی نهایی وجود نخواهد داشت.

نسخه‌ی آلفای Battlefield V شامل یک ویژگی خودکار تشخیص و نمایش دشمنان بود؛ ویژگی که باعث خشم بسیاری از بازیکنان هجومی و تک‌ تیرانداز‌ها شد. اگر شما چند ثانیه‌ای به سوی یکی از دشمنان نشانه‌گیری می‌کردید، نشانی بالای سر آن‌ها ظاهر می‌شد که هیچگاه از بین نمی‌رفت و شما به سادگی می‌توانستید او را در هر کجای نقشه که باشد پیدا کنید؛ موضوعی که یک مشکل بسیار جدی برای تک تیرانداز‌ها به حساب می‌آمد.

پس از آن عده‌ی بسیاری از بازیکنان در مورد حضور این ویژگی در بازی نهایی ابراز نگران کردند اما خوشبختانه بنابر گفته‌ی دایس این موضوع یک مشکل فنی بوده و در بازی نهایی وجود نخواهد داشت. با این حال ابزار‌های شناسایی در بازی وجود خواهند شد که بسیار منطقی‌تر از این ویژگی به نظر می‌رسند.

اگر شما هم مشتاق به تجربه‌ی نسخه‌ی آلفای بازی هستید پس خبر‌های خوشی در انتظار شماست، چرا که پیش از انتشار بازی شاهد عرضه‌ی چند نسخه‌ی آزمایشی خواهیم بود. نسخه‌ی آلفا یک موفقیت بزرگ برای دایس به شمار می‌رود، به طوری که ظرفیت سرور‌های بازی در مدت کوتاهی تکمیل شد.

از جدیدترین اخبار مربوط به این عنوان می‌توان به رویداد Road to Battlefield V اشاره کرد که می‌توانید از این قسمت به مطالعه جزییات آن بپردازید.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید