گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از بازی God Eater 3 منتشر شد

۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

به تازگی، اطلاعات جدیدی از بازی God Eater 3 منتشر شده است که را بیش از پیش با این بازی مورد انتظار، آشنا خواهد کرد. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

بازی God Eater 3، در دسته عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی قرار می‌گیرد که قرار است در سال جاری، توسط شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) در اروپا و ژاپن عرضه شود.

حال، اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شده است که در ابتدا شخصیت‌های جدید بازی را به ما معرفی خواهد کرد. در ابتدا، شخصیت Zeke Pennywort معرفی شد که در واقع در دسته شخصیت‌های مثبت بازی قرار می‌گیرد. وی از کودکی زندگی سختی را تجربه کرده و همیشه مرگ را در چند قدمی خود حس کرده است. از ویژگی‌های شخصتی او می‌توان به باوفا بودن و کمک کردن به افراد دیگر اشاره کرد. از سویی دیگر، آراگامی‌ها حضور دارند که دشمن‌های اصلی حاضر در بازی محسوب می‌شوند. آراگامی‌ها از نسخه‌های قبلی در این وجود دارند اما یک آراگامی تازه به بازی افزوده شده است که بارباریوس (Barbarius) نام دارد. این شخصیت هم در حمله و هم در دفاع می‌تواند برای بازیکنان دردسر ساز شود. وی دارای یک زره نقره‌ای قدرتمند است که در برابر حملات و ضربات کاربران، بسیار مقاوم است. از سویی دیگر در بخش تهاجمی بارباریوس، او از یک نیزه بلند برخوردار است که به لطف آن، می‌تواند از نقطه‌ی کور، به بازیکنان آسیب بزند. همچنین این نیزه می‌تواند مثل یک دریل عمل کند یا حتی یک دیوار یخی بر زیر پاهای شخصیت اصلی بازی ایجاد کند.

بعد از اطلاعاتی در رابطه با شخصیت‌های بازی، جزئیاتی از قابلیت‌های جدید گیم پلی بازی منتشر شد. یکی از این قابلیت‌ها Burst Plugin نام دارد و در جریان آن، ویژگی Burst سلاح God Arc قابلیت شخصی‌سازی پیدا می‌کند و امکانات جدیدی برای تقویت آن، اضافه می‌شود. از سویی دیگر این قابلیت، زره‌ها و سلاح‌های کاربران را قدرتمند‌تر خواهد کرد. البته از آن جایی که ویژگی‌های هر شخصیت درون بازی، با دیگری متفاوت است، Burst Plugin هم بر روی هر فرد نتیجه‌ای خاص را ارائه می‌دهد و تفاوت در آن دیده می‌شود.

دیگری، Instant Skills نام دارد و بازیکنان برای به دست آوردن آن، می‌بایست تمامی مراحل و ماموریت‌های بازی را با موفقیت به پایان برسانند. این قابلیت این اجازه را به شخصیت بازی خواهد داد تا قدرت سرعت و برش خود را افزایش داده و استقامت خود را بالاتر ببرد. همچنین به واسطه این مهارت، قدرت کلی God Arc به استفاده از Abandoned God Arc، تقویت خواهد شد.

هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی God Eater 3 مشخص نیست، اما می‌دانیم که این بازی در سال جاری میلادی، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید