ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

The Gardens Between به نینتندو سوییچ راه خواهد یافت + تاریخ انتشار و تریلر جدید

تریلر
The Gardens Between به نینتندو سوییچ راه خواهد یافت + تاریخ انتشار و تریلر جدید

سال گذشته و در جریان رویداد Paris Games Week 2017 بود که برای اولین بار شاهد نمایش بازی The Gardens Between بودیم. طی آن مراسم مشخص شد که این بازی تنها برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد و خبری از پلتفرم‌های دیگر نبود. حال اما ضمن اعلام بازه‌ی زمانی تاریخ انتشار این بازی، حضور او برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز تائید شده است.

The Gardens Between عنوانی معمایی است که توسط استودیوی استرالیایی وکسل ایجینتس (The Voxel Agents) در دست توسعه قرار دارد. مدتی پیش این استودیو با انتشار تریلری اعلام کرد که بازی The Gardens Between تا پایان سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های مقصد منتشر خواهد شد. با این‌که تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نشده است اما انتظار می‌رود که در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد.

همچنین آقای سایمون جاسلین (Simon Joslin) یکی از بنیان‌گذاران استودیو وُکسل ایجینتس نیز توضیحاتی درباره‌ی این عنوان ارائه کرده است:

The Gardens Between قدردانی از دوستی‌های دوران کودکی ما است که به نظر می‌رسید به اندازه‌ای بزرگ هستند که هرگز شکسته نخواهند شد. ما هنگام ساخت روایت The Gardens Between از کودکی خودمان الهام گرفتیم. ما می‌خواستیم به چیزی مرتبط، آشنا و خاطرانگیز دست یابیم. جادوی کودک بودن زودگذر است اما داستان آرینا (Arina) و فرندت (Frendt) این افسون را در بسته‌ای فوق‌العاده جمع‌‌آوری کرده است.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

 

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت