ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

الی در بازی The Last of Us Part 2 یک شخصیت همراه خواهد داشت

الی در بازی The Last of Us Part 2 یک شخصیت همراه خواهد داشت

یکی از نکات ابهام‌انگیز The Last of Us Part 2 این است که آیا شخصیت جوئل (Joel) که نقش اصلی نسخه اول این سری بود، در این بازی نیز حضور خواهد داشت یا خیر؟ گرچه بر اساس شایعات احتمالاً جوئل از وقایع نسخه اول نجات یافته اما پرسش اصلی این است که وی در نسخه دوم چه نقشی خواهد داشت؟ با این حال، نیل دراکمن (Neil Druckmann) در مصاحبه اخیرش ضمن بیان اینکه الی (Ellie) به شخص بالغ‌تری تبدیل شده اعلام کرد که وی در The Last of Us Part 2 یک شخصیت همراه خواهد داشت؛ هرچند وی هیچ اشاره‌ای به شخصیت جوئل نداشت.

نیل دراکمن، کارگردان The Last of Us Part 2 در مصاحبه اخیرش با «بازفید» بسیار محتاطانه به این پرسش که آیا شاهد شخصیت‌های همراه برای الی در این بازی خواهیم بود یا خیر، پاسخ داد. وی ضمن تائید اینکه الی شخصیت اصلی این بازی خواهد بود اظهار داشت:

خب، الی یک شخصیت NPC بود (نسخه اول منظور است) اما او پروتاگونیست اصلی این داستان است و به همین جهت، بازی‌بازان کنترل الی را بر عهده خواهند داشت. اووم، با توجه به بازی که قبلاً ساخته‌ایم می‌توان به راحتی گفت که شخصیت‌های NPC متعددی در داستان این دنباله حضور خواهند داشت که البته آن را در دموی The Last of Us Part 2 نشان نداده‌ایم.

گرچه دراکمن چیزی را در رابطه با بازگشت جوئل تائید نکرده اما قطعاً موافق هستید که حضور او در دنباله این بازی محبوب بسیار خوشایند و قابل قبول خواهد بود. حضور او در The Last of Us Part 2 می‌تواند بار احساسی داستان را سنگین‌تر کند هرچند که دموی این عنوان در E3 2018 هیچ چیزی کم و کسری نداشت و نمی‌توان به آن خرده گرفت.

ماه گذشته یکی از اعضای تیم توسعه این بازی اشاره کرد که احتمالاً یک شخصیت قابل بازی دیگر به غیر از الی وجود خواهد داشت که هنوز معرفی نشده است؛ بنابراین می‌توان به حضور جوئل امیدوار بود. امیلیا اسکاتز (Emilia Schatz)، طراح The Last of Us Part 2 در این باره چنین گفت:

در حال حاضر ما تنها قادر به نمایش الی به عنوان شخصیت قابل بازی این عنوان بودیم. این قضیه می‌توان در آینده تغییر کند اما هنوز برای صحبت درباره آن آمادگی نداریم. من فکر می‌کنم هنوز موارد زیادی از این بازی وجود دارد که گفته نشده است.

بازی The Last of Us Part 2 به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار نهایی این بازی مشخص و اعلام نشده است. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، دراکمن در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که موضوع اصلی The Last of Us Part 2 درباره «نفرت» خواهد بود که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

12345678910(16 رای, میانگین آرا 8٫81 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. hojjat گفت:

  شاهکار دنیای گیم بی صبرانه منتظرم In Love

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 70Thumb up 7Thumb down
 2. teimor گفت:

  کارکترها که میشه حدس زد جسی و دینا باشن.
  اما مهم ترین شون جول کبیر هست که دیدن و کنترل نکردنش خیلی سخته اما هزار برابر بهتر از نبودن این کرکتر صدا قشنگ هست.
  البته حضور جول قبلن قطعی شده هم تو تریلر و هم توی نمایشگاه psx تروی بیکر و اشلی جانسن کنار نیل دراکمن بودن و آخرش همدیگر رو بغل کردن.

  24Thumb up 3Thumb down
  • Emad_H_93 گفت:

   به شخصیت همراه نیازی نیست. الی، یه دختری که ۵۰ کیلو هم نمیشه. به تنهایی میتونه با ۲۰ نفر یا با مخفیکاری یا از راه دور مبارزه کنه. مثل یه چیتا یا شاید بهتره بگم گرگ! میدوئه. تیر میخوره، تو حالت زخمی سه متر میپره! به صورت همزمان میتونه با سه نفر بجنگه. پتک میخوره تو سرش اما بازم به مبارزه ادامه میده! الی مثل یه ابر قهرمان میمونه! به هیچکس نیازی نداره. این مسخرس، خیلی غیر واقعیه. تو نسخه اول با اینکه دو نفر بودن که یکی یه مرد قوی بود بازم به مشکل بر میخوردن. شاید بگین این بازی و نیازی نداره واقعی باشه.
   پس چرا توی بار اون دختره اینو گفت:
   …فکر کنم دارن به تو نگاه میکنن.
   الی: من فقط یه دخترم. من تهدیدی نیستم!
   بعد چرا اون دختره انقدر زشته!؟ دماغش از گردنش درازتره!! این یه بازی چرا لااقل قیافه ش رو معمولی درست نکردن؟! خود الی هم مثل پسرهاست اما قیافه ش معمولیه. یعنی تارا و دنیس از سریال مردگان متحرک از این دو تا خیلی جذاب ترن. واضحه که نمیخواستن برای مردها_ بیشتر بازیبازها_ جذاب باشه. آقای نیل دراکمن خودش گفته که یه فمینیسته و میخواد که سیاست های شخصیش رو وارد بازی کنه. اگه نمیدونید یه فمینیست چیه، فقط میتونم بصورت خلاصه بگم قبلا هرچی بود الان فقط در مورد نفرت از مردهاست بخصوص مردهای سفید پوست. برای همین جوئل رو حذف کرده. بیخود به دلتون صابون نزنید خبری از جوئل نیست. اینکه افتخاری تو بازی بیاد هم فایده ای نداره. نیل دراکمن قراره این بازی رو هم مثل آنچارتد خراب کنه. قسمت بعدی آنچارتد حتما همین سناریو اتفاق میافته. پیش زمینه اش رو تو آنچارتد ۲۰۱۷ دیدید. دم کوری بارلوگ گرم که همچین بلایی سر خدای جنگ نیاورد. واقعا مردِ. نه مثل این نیل دراکمن که بویی از مردانگی نبرده.
   من این بازی رو نمیگیرم. امیدوارم شکست بخوره و نیل دراکمن از ناتی داگ بره. وگرنه وضع از این بدتر میشه.

   35Thumb up 26Thumb down
   • Nimavanmor گفت:

    داداش خیلی نظرت خفن بود، برگام ریخت ، امیدوارم این مبحث هم در سایت گیمفا بررسی بشه و ودلیل نبودن جوئل رو بدونیم

    12Thumb up 1Thumb down
   • saleh 79 گفت:

    یعنی این حجم از چرت و پرت تو یک کامنت غیر قابل باوره

    8Thumb up 15Thumb down
   • دوست عزیز به نظر همنحسگرا میای وگرنه دختراش خوشگل بودن ROTFL ROTFL
    این چرتا پرتا چیه میگی؟! Neutral Grin ROTFL

    3Thumb up 15Thumb down
   • m4hd1y4r گفت:

    چرا چرت میگی فمینیست یعنی حمایت از حقوق برابر زن ها در مقابل مرد ها هستش چه ربطی به نفرت از یک مرد سفید پوست داره
    بعدا هیچ کسی که چیزی شاهکار درستش میکنه دوست نداره خرابش کنه

    2Thumb up 13Thumb down
    • Emad_H_93 گفت:

     دوست عزیز اونی که میگی معنیه کتابیه فمینیسمه. الان دیگه تاریخ مصرفش گذشته. جهت اطلاع شما:
     موج اول فمینیسم دهه ی ۶۰ بود که خواسته هاشون حق رای دهی و حقوق برابر بود.
     خواسته های موج دوم که دهه ی ۸۰ و ۹۰ بود، قانون هایی برای محافظت در محیط کار
     (بهشون میگن قانون های تبعیض Discrimination Laws) و قانون های ازدواج بود.
     به تمام این خواسته ها توی غرب(اروپا و آمریکا) رسیدن. دیگه هیچ نیازی به فمینیسم تو غرب نبود.
     اما کارشون تموم نشد. موج سوم که همچنان ادامه داره تمام تمرکزش به دادن امتیازات ویژه به زنهاست. و دشمنی و تنفر از مردان به ویژه مردان سفید پوسته.
     اونا میگن که خیلی از مشکلات جهان تقصیر مردان سفید پوسته. تنفر از مردها تشویق میشه و هرکسی هم اعتراض کنه، کارهایی که درصد کوچکی از مردها انجام دادن رو مثال میزنن و میگن که شما حق اعتراض ندارید! اما فمینیسم از کجا اومده؟ اگه فکر میکنید چند تا زن فمینیسم رو ساختن، اشتباه میکنید! پس کارِ کیه؟ حرف در این مورد زیادِ، اما تئوری ای که با عقل جور در میاد اینه که میگن چون بیشتر زنها خونه دار بودن، دولت نمیتونست ازشون مالیات بگیره. این یعنی نصفه جمعیت!
     تاثیر فمینیسم خیلی واضحه بیشتر زنا کار میکنن. به این تشویق میشن که بعد از چند سال و بچه دار شدن طلاق بگیرن! قانون هم طرف زناست. یه زن میتونه هر وقت دلش خواست به هر دلیلی مسخره ای درخواست طلاق بده و راحت طلاق بگیره. مثلا یکی میگفت زنم ازم طلاق گرفت چون میخواست آزاد باشه و بره پارتی! طلاق وحشتناک ترین چیزیه که میتونه برای یه مرد اتفاق بیفته. شما باید نصف اموالتون رو به زنتون بدین. باید خرج زندگی اون رو تا آخر عمرش بدین! بچه ها هم که اصلا انگار مال شما (مردها) نیستن! اگه بخواین فقط بچه ها رو هفتگی ببینید باید هزارها دلار خرج کنید تا شاید موفق بشید. تازه باید خرج بچه ها رو هم تا سن قانونی بدین. بچه هایی که خارج از ازدواج به دنیا اومدن هم شامل این آخری میشن.
     شما بعد از طلاق نابود میشین. خیلی سخت میتونید پول موارد بالا و زندگی خودتون رو در بیارید. بعضی ها بعد از طلاق از کشور فرار میکنن! یکی بود که رفته بود ویتنام تو مزرعه زندگی میکرد!
     امتیازهای ویژه هم مثلا اگه یه مرد و یه زن میخوان جایی استخدام بشن، زن شانس بیشتری داره حتی اگه رزومه شما (مرد) بهتر باشه!
     این باعث شده خیلی از کارها پر بشه از زنهایی که لیاقتش رو ندارن.
     برای دانشگاه هم همینطوریه.

     وقتی میگم نفرت از مردها منظورم اینه.

     https://m.youtube.com/watch?v=eEzKU9rAFHk

     https://m.youtube.com/watch?v=q-5U7N9GGmE

     این تبلیق دو تا شرکته. یکی دستمال توالت اون یکی الجی!!! این ویدیو ها رو تو روز پدر گذاشتن و میگن بیاید تو روز پدر به مادرهای مجرد تبریک بگیم!!!
     آخه چرا؟ مگه روز مادر نیست؟!!
     اگه برعکس همین رو کسی انجام بده، غوغا میشه!!
     از این مثال ها زیاده. این هیچی نیست. من خودم این موضوع رو سه ساله که دارم دنبال میکنم، الکی نمیگم. اما خوب رسانه ها از فمینیسم حمایت میکنن. برای همین چیزی در مورد اینایی که گفتم نمیشنوید.

     12Thumb up 1Thumb down
   • De Samurai گفت:

    بسه بابا فمینیست ممینیست چی میگی بازیو خراب کرده هر چقدر میخوای زورتو بزن بازی که اومد آپدیت میشی حالا چه فمینیستی باشه چه سیاست های کثیف دراکمن تو بازی باشه بعد میگی چرا قیافه دختررو معمولی درست نکردن ؟! اتفاقا خیلی هم معمولیه قرار نیست همه شخصیت های بازی زن مث لارا هات باشن الی با اینکه یذره شبیه پسراس بازم قشنگه ناتی فکر همه چیو کرده اینا همش حرفه داداش و تو دوست عزیز هدفت ازین حرفا چیز دیگه هس

    2Thumb up 8Thumb down
    • Emad_H_93 گفت:

     اشتباه نکن دوست عزیز. این بازی از نظر گیم پلی، گرافیک و موسیقی فوق العادس. درست مثل آنچارتد. توی تریلر موقع مخفیکاری موسیقی ریتم آروم اما دلهره آوری داشت بعد وقتی دشمنا دیدنش و فرار کرد ریتم سریعتر شد، بلاخره موقع مبارزه به اوج رسید. عالی بود و قلبم از موسیقی بازی به تپش اوفتاد. سیستم مبارزات بازی هم عالی و لذت بخش بنظر میرسه.
     من قبلا به این چیزا اهمیت نمیدادم. چون عاشق بازیهای رایانه ای بودم. جنسیت شخصیت اصلی بازی برام مهم نبود. الان قضیه فرق داره.
     من فقط میگم داره سیاست های شخصیش رو فرو میکنه تو حلقمون. ایشون فکر میکنه که اینا واقعیه. هیچ فرقی بین زن و مرد از نظر فیزیکی نیست.
     بذار چندتا مثال بزنم.
     خیلی ها بخصوص فمینیستها میگفتن راندا روزی قویترین مبارز زن جهان و میتونه حتی مردهای یو اف سی رو بزنه! بعد تانک ابوت بهش گفت بیا باهم مبارزه کنیم. اگه تو بردی من بهت فلان قدر پول میدم. اگه من بردم باید برام ساندویچ درست کنی! توهینی از این بالاتر به یک مبارز نیست! راندا روزی قبول نکرد و گفت مردم نباید ببینن یه زن تو تلویزیون کتک بخوره. راندا روزی موقع اولین باختش عین بچه ها داشت گریه میکرد و گفت تنها دلیلی که خودکشی نکرده دوست پسرش بود! الانم که داره تو اون سریال که بهش میگن کشتی کج بازی میکنه.
     مثال دیگه اینکه قویترین تیم زنان استرالیا از از تیم پسرهای ۱۵ ساله هفت به هیچ باخت! دوباره تیم ملی زنان آمریکا پنج به دو به پسرهای ۱۵ ساله باخت!
     چند روز پیش تو بلژیک یه مردی که تازه از زندان آزاد شده بود دوتا پلیس زن رو خلع سلاح میکنه، با تفنگ خودشون هر دو رو میکشه. از این مثال ها فراوونه.
     اون لارا هم قبلا خشگل بود الان که دیگه بازی شده تبلیغات فمینیستی، نیست!
     هدف من گفتنه واقعیته.

     9Thumb up 1Thumb down
   • surena_ss گفت:

    دمت گرم حرف دلمو زدی…. حالم از این فمنیسم بازیا و فازای ضد نژاد پرستی که اکثر شخصیتای گیم یا زن شدن یا سیاه بهم میخوره… نمونه ش تو بتل وان که سرباز آلمانی سیاه بود یا بازی مافیا که شخصیت اصلیش سیاه بود!! جالبه تو تاریخ مافیا به مهاجرای سفید ایتالیایی تبار معروفن نه سیاهای افریقایی تبار!

    8Thumb up 0Thumb down
 3. farshadcj گفت:

  ایولا داره ناموسا این نیل دراکمن یجوری داره سری کار میکنه که بعد انتشار بازی همه سورپرایز بشن

  17Thumb up 6Thumb down
 4. این همراه لزومی نداره که حتما یک انسان باشه توی خیلی از بازی ها مثل متال گیر فانتوم پین هم شاهد یک همراه حیوانی مثل DD دوست داشتنی بودیم Heart
  هرچند شخصا مشتاقم همون شخصیت تریلر E3 همراه الی باشه درسته که خیلی داغونه و قطعا نمره زیر۵ میگیره اما میشه انتظار کات سین های طوفانی از بازی داشت Grin Grin In Love

  25Thumb up 108Thumb down
 5. Sony_ps گفت:

  ﺗﻮ چی هستی لعنتی که کوچک ترین خبری ازت میاد ، قلبم میخواد از جا دربیاد،
  خدا کنه عمرم قد بده بتونم بازیت کنم

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 35Thumb up 3Thumb down
 6. Parsa2002 گفت:

  وجود شخصیت همراه در بازی ها ثابت شده که میتونه عالی باشه….. برای مثال لست پارت ۱ و از اون بهتر گاد جدید که همراهی آترئوس عالی بود و هوش مصنوعی هم معرکه که این موارد در نهایت به شاهکار تر شدن بازی کمک شایانی کردند… اما قضیه مهم تر این هست که این شخصیت همراه چه کسی هست و از چه پیش زمینه داستانی بهره میبره که امیدواریم ناتی داگ در این زمینه هم سنگ تمام بزاره.
  اگر این NPC های متعددی که گفته شده جوئل هم بینشون باشه که دیگه واقعا معرکه میشه

  16Thumb up 1Thumb down
  • Amirdt2 گفت:

   آترئوس بهترین همراهی هست که توی تمام بازی ها دیدم انقدر این همراه فوق العاده کارامد هست …

   17Thumb up 0Thumb down
   • Parsa2002 گفت:

    مخصوصا روی درجه های سختی بالا که بدون آترئوس واقعا نمیشه تنهایی دشمن ها رو نفله کنی…… از همراهی های آترئوس در گیمپلی که بگذریم آترئوس در داستان بازی در یک کلام فوق العاده بود و روابط بین اون و پدرش باعث ایجاد یکی از بهترین پدر پسر های صنعت گیم شد

    11Thumb up 0Thumb down
   • jason-todd گفت:

    امیر خان از عکست معلومه خدای جنگ رو حالت خیلی سخت بازی کردی
    اونایی که بازی نکردن نخونن:
    .
    .
    .
    توجه کردی اون قسمتی که تو هل هایم بدونه آترئوس میری (قلب نگهبانو در بیاری) چقدر سخت بود و نبودش چه قشنگ حس شد

    5Thumb up 0Thumb down
    • Amirdt2 گفت:

     مخلص هر سه دوست عزیز ….
     اسپویل آنچنانی نداره اما تموم نکردید نخونید :

     کاملا درسته توی صحنه های اول بازی و همچنین سکانس هایی که آترئوس نبود (به علت اتفاقی که براش میفته )من روی درجه سختی give me god of warفکر کنم اسم درجه سختیش باشه من پدرم در اومد از طرفی نمیتونستم موقعی که جونم به کمترین حد ممکن میرسه از آترئوس به عنوان کارت آس خودم استفاده کنم از طرفی فوق العاده خطری بود تنهایی بری سراغ باس … به هر طوری بود زدیمش خلاصه ولی در اواخر بازی من تمام تمرکزم رو گذاشتم روی آپ کردن آترئوس بعد کریتوس و واقعا قوی ترین همراهی بود که دیدم … لباسی وجود داره که زردرنگه و در سه لول آزاد میشه …
     در لول legendary که بنفش هست فکر کنم برای آترئوس خیلی جوابه و دمیجی که میده فوق العاده بالا میره !!
     البته gow کلا برای همکاری بین آترئوس و کریتوس ساخته شده و اینجوری نیست که بگیم اره من یه ds بازم تنهایی همرو نفله میکنم اصلا روی درجه سختی give me god of war محاله بتونی بدون کمک آترئوس بری !
     ————
     آترئوس – بالدر – کریتوس – پسران ثور ( با توجه به حضور کوتاه) – فریا – مخصوصا میمیر از شخصیت پردازی فوق العاده ایی برخوردار بودن من در تمام لحظات بازی با این میمیر حال کردم دیالوگ های جذاب و لحنی که خسته نمیشه آدم ازش …
     آترئوس بعضی دیالوگاش خنده دار بود و خیلی کیف میداد ..
     اصلا وجود آترئوس به عنوان همراه بازی رو از سکوت در اورده بود و ما همیشه شاهد صحبت کردن دو شخصیت بودیم
     —————-
     در جواب به دوست عزیز gorze بگم که الی رو فاکتور بگیر حالا Smile

     4Thumb up 0Thumb down
    • Farhadps4 گفت:

     گاد جدید رو‌باید دو سه بار رو درجه معمولی یا سخت بازی کنی تا مهارتت تو اجرای کمبو‌ها زیاد بشه تا بتونی رو درجه اخرش بازی کنی
     اینجوری زیاد سخت نمیشه
     اترئوس نباشه بازی سخت میشه

     2Thumb up 0Thumb down
   • gorze rostam گفت:

    فقط الی تو قسمت اول همین بازی Grin

    0Thumb up 3Thumb down
 7. NFS.gamer گفت:

  خدا کنه بیاد دهن این مایکروفن ها بسته بشه…

  20Thumb up 1Thumb down
 8. HO3EIN ABBA30 گفت:

  سونی به یک بازی الکی نمیگه بهترین بازی Yes Yes

  21Thumb up 2Thumb down
 9. De Samurai گفت:

  یعنی فقط اگه جوئل تو این بازی باشه و بشه باهاش پلی داد از اینی که هست عالی تر میشه و اینکه احتمالا یک شخصیت قابل بازی دیگر به غیر از الی وجود داره ممکنه اون شخص که میگن مادر الیه باشه حالا تا بیاد ببینیم این شاهکار رو ،من که بد منتظرشم Heart

  10Thumb up 1Thumb down
 10. Aradkeshvari گفت:

  ای کاش جوئل باشه ولی باتوجه به عکسی که نیل دراکمن چند وقت پیش تو توییترش گذاشته بود احتمالا یه سگ شخصیت همراه خواهد بود

  6Thumb up 2Thumb down
 11. Cell گفت:

  الان یه فن نما Xbox میاد میگه سونی فقط چهارتا انحصار داره Laugh
  خدایی گرافیک انحصارهای نسل ۷ سونی از گرافیک انحصارهای نسل ۸ مایکرو بیشتر مثلا
  crackdown ,Fighter Within,Sea of Thieves
  Smug

  28Thumb up 0Thumb down
 12. mhdan گفت:

  یه کاربرا یوتیوب دمو گیم پلی امسال لستو با گاد پارسال مقایسه کرده ببینید متوجه میشید چقد دموی امسال بی محتوا بود
  https://www.youtube.com/watch?v=pmJ1gp-B2w8&feature=youtu.be

  2Thumb up 27Thumb down
 13. JJSTYL31 گفت:

  جااااان…چه طوفانی در راهه

  5Thumb up 1Thumb down
 14. Anarchy GoD گفت:

  بازم کامنت های سونی فن ها حذف میشه!‌

  9Thumb up 4Thumb down
 15. THELASTOFUS_IR گفت:

  جک و دکستر
  آنچارتد ۱ و ۲ و ۳ و ۴
  دلست آو آس
  دی ال سی دلست آو آس
  دی ال سی آنچارتد ۴

  Yes
  همه اینا همراه داشتن
  توی پارت۲ هم بدون شک شخص حیوان یا اشخاصی هستن که همراهی کنن

  8Thumb up 1Thumb down
 16. JJSTYL31 گفت:

  آقای میشاهی یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین…ما با این مایکرو فن ها به توافق رسیدیم مساله حل شد چندتا پست ساکت بود…چرا همچنان نظر برخی افراد تایید میشهتا باعث بشه دوباره شروع بشه؟

  6Thumb up 2Thumb down
 17. چقدر انتظار واسه این و ds سخته

  7Thumb up 1Thumb down
 18. thorin گفت:

  دراکمن هرکاری میکنی فقط جوعل رو بیار
  این بازی قطعا در حد نسخه قبل نمیشه ولی بازم شاهکاره و نجربش واجبه

  3Thumb up 12Thumb down
 19. mo1234 گفت:

  ایشالا تو سال ۲۰۲۰ که این بازی منتشر بشه چه غوغایی بپا میشه

  6Thumb up 4Thumb down
 20. Darkmax204 گفت:

  هممم… ممکنه حالت کو آپ داستانی داشته باشه؟
  خیلی خوب میشه
  هرکی موافقه لایک xD

  8Thumb up 10Thumb down
 21. amin.rajaee گفت:

  با سلام به دوستان
  از شما خواهشمندیم تا ویدیو گیم پلی بازی خودتان را به نشانی @AminAndOtherGamers در تلگرام ارسال نمایید.
  ویدیو های ارسال شده با نام خودتان در کانال یوتیوب و آپارات به نام Amin and Other Gamer قرار می گیرد.
  با تشکر.

  1Thumb up 2Thumb down
 22. amir18160 گفت:

  یادتونه قبلا یه خوک اورده بودن استودیو برا فیلم برداری؟
  شایدم اون خوکه همراهش باشه. Neutral Big Smile

  2Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت