ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

جزئیات به‌روزرسانی جدید نسخه ایکس‌باکس وان Rocket League مشخص شد

جزئیات به‌روزرسانی جدید نسخه ایکس‌باکس وان Rocket League مشخص شد

به‌روزرسانی جدید Rocket League برای ایکس‌باکس وان در راه است و به نظر می‌رسد که چیزهای زیادی برای کاربران این کنسول آماده کرده است. یکی از این‌ها پشتیبانی از کنسول میان نسلی ایکس‌باکس وان ایکس است که بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد.

به‌زودی جدیدترین به‌روزرسانی برای یکی از محبوب‌ترین عناوین آنلاین چند نفره روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. طبق خبرهای رسیده، این به‌روزرسانی قابلیت پشتیبانی از ایکس‌باکس وان ایکس را به عنوان بسیار محبوب Rocket League اضافه خواهد کرد که خبر بسیار خوبی است. در این بازی متفاوت، بازی‌بازان باید با خودروهای کوچک خود به انجام فوتبال بپردازند و امتیاز کسب کنند. با این حال باید این را هم اضافه کنم که هنوز مشخص نیست این پشتیبانی کردن دقیقا به چه معنا است و چه قابلیت‌هایی به نسخه ایکس‌باکس وان ایکس این بازی اضافه خواهد شد. همچنین ما هنوز نمی‌دانیم که این به‌روزرسانی دقیقا در چه تاریخی عرضه خواهد شد و فقط می‌دانیم که قرار است در سال جاری عرضه شود اما به احتمال فراوان تا همین چند هفته پیش رو عرضه خواهد شد و زیاد ما را منتظر نخواهد گذاشت.

توسعه دهندگان و سازندگان این بازی برای Rocket League برنامه‌های ویژه‌ای دارند و این به‌روزرسانی هیجان انگیز هم دقیقا طبق برنامه ریزی‌ها و زمانبندی‌های دقیق آن‌ها انجام می‌شود که پس از اجرایی شدن آن به سراغ برنامه‌های بعدی و به‌روزرسانی‌های بعدی برای این بازی خواهند رفت. طبق اعلام توسعه دهندگان این بازی، قرار است این روند تا یک سال آینده ادامه داشته باشد.

اما علاوه بر خبر اضافه شدن پشتیبانی از ایکس‌باکس وان ایکس به این بازی، خبرهای خوب و هیجان انگیز دیگری هم برای کاربران ایکس‌باکس وان این بازی وجود دارد که یکی از آن‌ها قابلیت بازی میان پلتفرمی (cross platform) با کاربران نسخه نینتندو سوییچ این بازی است که این کار از طریق ایجاد پارتی و دعوت از دوستان و سایر بازی‌بازان انجام خواهد شد. همچنین پس از عرضه این به‌روزسانی کاربران نینتندو سوییچ نیز متقابلا قادر به ایجاد پارتی و انجام بازی با دوستان خود روی ایکس‌باکس وان خواهند بود.

این بدان معنی است که پس از مدت‌ها انتظار سرانجام کاربران نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان می‌توانند با هم تعامل داشته باشند و با ایجاد پارتی (و احتمالا قابلیت ویس چت) به انجام بازی با دوستان خود روی این کنسول‌ها بپردازند. این توضیح را هم باید بدهم که تا اینجا قابلیت بازی میان پلتفرمی به صورت تصادفی و کاملا رندم انجام می‌شده است.

Rocket League در حال حاضر برای همه پلتفرم‌های اصلی یعنی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همینطور نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 1٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت