تاریخ انتشار عنوان Phantom Doctrine اعلام شد

۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

Phantom Doctrine عنوانی مشابه XCOM می‌باشد که در دنیای جاسوس‌ها و توطئه‌ها جریان دارد. این عنوان توسط استودیو کریتیو فورج گیمز (CreativeForge Games) توسعه یافته است. حال به تازگی تاریخ انتشار این بازی اعلام شده است.

عنوان Phantom Doctrine قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ مصادف با ۱۴ اوت ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. این بازی با قیمت ۳۰ پوند عرضه خواهد شد و فعلا امکان پیش‌خرید آن مهیا نشده است.

هم‌زمان با انتشار این خبر، توضیحاتی نیز در مورد بازی ارائه شده است که در ادامه می‌خوانید:

Phantom Doctrine یک عنوان استراتژیک و نوبتی در سبکی جاسوسی و هیجان‌انگیز می‌باشد که در دنیایی پر از عملیات‌های مخفی، سازمان‌های جاسوسی و پارانویا جریان دارد. بازی‌بازان هدایت The Cabal را بر عهده دارند. یک سازمان مخفی که در دوران جنگ سرد، با یک توطئه بزرگ که در تلاش برای به دست آوردن کنترل جهان است مقابله می‌کند. پایگاه عملیاتی خود را به صورت مخفی هدایت کنید: مامورهای جدیدی را استخدام کرده و آن‌ها را آموزش دهید، برروی پرونده‌های مختلف تحقیق کنید، اسناد و هویت‌های جعلی ایجاد کنید، تکنولوژی‌های جدید و مهندسی بیوشیمی را تحقیق کنید و برای کسب برتری تاکتیکی از دشمنان خود بازجویی کرده و آن‌ها را شستشوی مغزی دهید.

در حالت تک نفره عمیق بازی Phantom Doctrine غرق شوید. در این حالت می‌توانید از میان کمپین‌هایی با پیش‌زمینه‌های داستانی مختلف یکی را انتخاب کنید. می‌توانید در نقش یک عامل سازمان ضد جاسوسی KGB قرار گیرید و یا نقش یک تکاور کارکشته خائن در CIA را تجربه کنید. Phantom Doctrine حاوی مراحلی نوبتی است که با طراحی منحصر به فرد خود، انتخاب‌های بازی‌بازان را به چالش می‌کشد. عوامل خود در میدان مبارزه مجهز به سلاح‌هایی سنگین برای هجوم مستقیم کنید و یا آن‌ها را مجهز به اسلحه‌های بی‌صدا و ابزارها و سلاح‌های سرد کنید تا مراحل را به صورت مخفیانه به پایان برسانید. ماموران خود را در سراسر جهان قرار دهید تا با عملیات‌های مخفی خود در مناطق کلیدی نفوذ کنند و در مبارزات شما را پشتیبانی کنند تا همیشه یکی قدم جلوتر از دشمنان خود باشید.

علاوه بر ۴۰ ساعت تجربه بخش داستانی در بخش تک نفره، بازی‌بازان می‌توانند در مسابقات چندنفره آنلاین، رقبای خود را در سراسر جهان به چالش بکشند و همچنین کمپین New Game Plus را با محتویات داستانی اضافی، آزاد کنند.

Phantom Doctrine حس تنش‌های پیچیده در دوران جنگ سرد را منتقل می‌کند و از فضاسازی‌ها و جلوه‌های بصری فیلم‌های جاسوسی کلاسیک الهام گرفته است. همچنین بخش موسیقی بازی بر عهده آهنگ‌ساز معروف، Marcin Przybylowicz بوده است که موسیقی متن عنوان The Witcher 3: Wild Hunt را بر عهده داشته و توانسته جوایزی را نیز کسب کند.

برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید در این آدرس جدیدترین تریلر بازی را که برروی بخش داستانی آن تمرکز دارد، مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید